داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یک کارشناس سیاسی:
تولید ملی برگ برنده ایران در برابر زورگویی های غرب است/دولت موانع را از سر راه کارآفرینان حذف کند
کد مطلب: ۷۳۳۰۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۹
احمد ملاشاهی گفت: تولید ملی برگ برنده کشور در برابر زورگویان و کشورهای غرب خواهد بود که این روزها به بهانه های مختلف در صدد تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
تولید ملی برگ برنده ایران در برابر زورگویی های غرب است/دولت موانع را از سر راه کارآفرینان حذف کند
احمد ملاشاهی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: تولید رکن اساسی خنثی سازی تحریم های ظالمانه آمریکا در کشور است.

وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی سال هاست که با نامگذاری در شعار سال سعی در بیان اهمیت این موضوع دارند، ایشان در سال جاری اعلام کردند که تولید ،و پشتیبانی و مانع زدایی مهمترین ارکان یک کار تیمی و دسته جمعی برای پیشرفت اقتصاد کشور است.

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: امروز دولت هر چند که در انتهای راه قرار دارد اما با بیرون آمدن از مسئله غرب می تواند از تولید ملی حمایت کند.

وی ادامه داد: کارآفرینان بسیاری در کشور هستند که در سایه عدم حمایت ها نتوانسته اند محصولات با کیفیت خود را روانه بازار مصرف کنند، وقتی تولید در کار باشد باید در کنار آن پشتیبانی و مانع زدایی نیز قرار گیرد.

ملاشاهی بیان کرد: در مسئله تولید باید همه مردم به میدان آیند، تولید ملی در شرایطی که کشورهای غربی دست رد به سینه دولت شیفته کدخدا زده است مهمترین مسئله در خنثی سازی تحریم ها است.

کارشناس مسائل سیاسی گفت: تولید باید از روستا ها آغاز و به شهرها برسد،بسیاری از کشورهای مدرن امروز تکیه به تولید ملی خود زده اند که نتیجه آن را امروز با پیشرفت روزافزون می توانند مشاهده کنند.

وی ادامه داد: پشتیبانی و مانع زدایی در روند تولید یکی از مهمترین مسائلی است که رهبر انقلاب به آن تاکید داشته اند، وقتی تولید کننده تمام سرمایه خود را در یک مسیر قرار داده است دولت باید در این راستا همپا و همیار او باشد.

این کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: تولید ملی برگ برنده کشور در برابر زورگویان و کشورهای غرب خواهد بود که این روزها به بهانه های مختلف در صدد تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark