داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
دستگیری عامل برداشت غیرمجاز 56 میلیونی در زابل
کد مطلب: ۶۱۶۰۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۷
فرمانده انتظامی زابل گفت: با تلاش کاراگاهان پليس فتا شهرستان زابل، فردی که از حساب یکی از شهروندان مبلغ 56 میلیون ریال برداشت غيرمجاز انجام داده بود، شناسايي و دستگير شد.
دستگیری عامل برداشت غیرمجاز 56 میلیونی در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سرهنگ "غلامرضا نجابت" در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي شکايت یکی از شهروندان مبني بر برداشت غيرمجاز از حساب بانکي اش، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پليس فتا اين شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: اين فرد مدعي شد مدتي قبل کارت عابر بانکم مفقود و با توجه به پيام هاي ارسالي از سوي اپراتور بانك متوجه برداشت هايي از حسابم شدم كه پس از مراجعه به بانك و اخذ پرينت حساب متوجه شدم فردي با بدست آوردن كارت عابر بانك بنده اقدام به برداشت هايي از طريق دستگاه خودپرداز کرده است .

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از تشکيل پرونده ماموران با اقدامات فني و تخصصي خود متهم را که یکی از نزدیکان شاكي بوده شناسايي و دستگير كه در بازجویی های به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابي بيان داشت به واسطه رفت و آمدي كه به منزل شاكي داشته، كارت عابر بانك وي را سرقت و اقدام به برداشت از حساب شاكي می کردم.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پايان با اشاره به تشکیل پرونده مقدماتی و دلالت متهم به مراجع قضائی جهت سیر مراحل قانونی، از شهروندان درخواست كرد کارت های بانکی و اطلاعات حساب خود را در اختيار هيچ کس قرار ندهند و در نگهداری و حفظ آن توجه لازم را داشته باشند چرا که کارت هاي اعتباري به منزله پول نقد مي باشد و افراد به هیچ وجه نباید کارت خود را به همراه رمز آن نگهداری کنند.

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark