داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
آخرین آمار از مصدومان زلزله ایلام
کد مطلب: ۳۴۲۲۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۲
سخنگوی سازمان امداد و نجات در تشریح آخرین اخبار زمین لرزه ایلام از مصدومیت 8 نفر و ترافیک سنگین در جاده دشت عباس- دهلران خبر داد.
آخرین آمار از مصدومان زلزله ایلام
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: حسین درخشان با اشاره به وقوع زمین لرزه ای ۵/۶ ریشتری در استان ایلام گفت: ساعت ۱۷:۰۵ دقیقه بعد از ظهر روز گذشته زمین لرزه ای به بزرگی ۵/۶ ریشتردر عمق ۱۰ کیلومتری زمین استان ایلام را لرزاند.

وی سخنگوی سازمان امداد و نجات در ادامه تصریح کرد: با توجه به گزارش دریافتی از مرکز لرزه نگاری، به سرعت ۱۲ نفر تیم ارزیاب به منطقه ایلام اعزام شدند تا خسارات احتمالی را بررسی کنند و در صورت نیاز، امدادرسانی تیم های امدادی اعزام شوند.


وی ادامه داد:به علت ریزش کوه و انسداد جاده در محور دشت عباس- دهلران ترافیک سنگین به وجود آمده است.

درخشان همچنین با اشاره به اینکه این زلزله در استان خوزستان نیز احساس شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این زلزله در خوزستان خسارتی در پی نداشته است.


وی سخنگوی سازمان امداد و نجات در ادامه با بیان اینکه شمار مصدومین به ۸ نفر رسیده است افزود: ۲ نفر از مصدومین تحت درمان سرپایی امدادگران قرار گرفتند و ۶ نفر دیگر نیز توسط نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه ارزیابی ۸ شهر و روستا منطقه زلزله زده به پایان رسیده است، اظهار داشت: در شهر مورموری کلات پس از ارزیابی ها ترک جزئی در دیوار حیاط دو واحد مسکونی گزارش شد. همچنین در منطقه روستایی مصطفایی ترک جزئی دیوار حیاط دو واحد مسکونی گزارش شده است و سایر روستاها بدون هیچ گونه خسارت جانی و مالی بوده است.

به گفته درخشان ۵ تیم شامل ۱۵ امدادگر در شعبه آبدانان و ۳ تیم در مورموری حضور دارند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبر نگاران
    عکاس :