داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
فرمانده انتظامی زابل:
شیوه جدید قاچاقچیان مواد مخدر/ کشف ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از شکم احشام
کد مطلب: ۶۲۷۶۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶
فرمانده انتظامی زابل گفت: با تلاش نیروی انتظامی شهرستان، مواد مخدر در شهرستان زابل به شیوه جدید از شکم احشام کشف شد.
شیوه جدید قاچاقچیان مواد مخدر/ کشف ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از شکم احشام
سرهنگ غلامرضا نجابت در گفتگو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه یکی از سوداگران مرگ اقدام به قاچاق مواد مخدر از طریق دام و احشام می کند این پرونده در دستور کار به طور ویژه یرار گرفت.

وی افزود: طبق اطلاعات واصله این قاچاقچی، مواد مخدر را از طریق بلع در شکم گوسفندان جاسازی کرده و پس از آن به شمال کشور انتقال می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل تصریح کرد: پس از شناسایی این قاچاقچی، در پایانه مسافربری زابل وانتی که توسط این سوداگر در آن احشام به منظور انتقال به شمال کشور جای داده شده بود توقیف شد.

سرهنگ نجابت خاطرنشان کرد: پس از توقف وانت تعداد سه گوسفند که در شکم آن ها از طریق انباری و بلع مواد مخدر جاسازی شده بود شناسایی شد.

وی با بیان اینکه دو نفر سوداگر مرگ شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: قاچاقچیان که خود را در دست پلیس دیده بودند اقدام به اعتراف نسبت به قاچاق مواد مخدر توسط دام کردند به طوری که طبق گفته آنان مواد مخدر پس از رسیدن به مقصد از طریق آهن ربا از شکم این گوسفندان خارج می شده است.

سرهنگ نجابت اضافه کرد: پس از دستگیری متهمان و انتقال گوسفندان به اداره پلیس بیش از ۱۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از شکم گوسفندان خارج شد.

فرمانده انتظامی زابل تاکید کرد: با توجه به اثر منفی مواد مخدر بر روح و جسم مصرف کنندگان نیروی انتظامی زابل با تمام قوا به مقابله با سوداگران مرگ کرده و در این راستا هیچ گونه چشم پوشی نخواهد داشت.

انتهای پیام

Share/Save/Bookmark