داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
رادیو سفر افتتاح شد
کد مطلب: ۶۶۵۴۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲
رادیو سفر امروز با حضور مسئولان با هدف اطلاع رسانی برای مسافران نوروزی افتتاح شد.
رادیو سفر افتتاح شد
مراسم افتتاح رادیو سفر با حضور سردار هادیانفر رئیس راهور کشور، پیر حسین کولیوند رئیس اورژانس، سردار حمیدی رئیس پلیس کشور، حمید شاه آبادی معاونت صدا، سلمان اسکندری مدیر رادیو سفر امروز دوشنبه ۲۰ اسفندماه برگزار شد.

شاه آبادی معاونت صدا در ابتدای برنامه با پخش دعای سفر، رادیو سفر را افتتاح کرد.

اسکندری مدیر رادیو سفر گفت: معاونت صدا تصمیم گرفت در آستانه سال جدید که مردم آماده سفر می‌شوند، رادیو سفر را افتتاح کنیم.

وی ادامه داد: هدف از افتتاح این رادیو، اطلاع رسانی برای مسافران نوروزی است. البته با تمام دستگاه‌های مرتبط با سفر ارتباط برقرار خواهیم کرد و با آن‌ها در برنامه صحبت می‌کنیم.

مدیر رادیو سفر توضیح داد: طبق طراحی که انجام شده رادیو سفر یک ماهه از ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین روی موج ۹۵/۵ به صورت ۲۴ ساعته با مسافران همراه خواهد بود.

اسکندری بیان کرد:یکی از رویکرد‌های رادیو سفر داشتن سفر‌های کم هزینه است و بخش‌هایی در نظرگرفته ایم تا کارشناس‌ها نحوه طراحی و برنامه ریزی را حتی از طریق آیتم‌های طنز آموزش بدهند.

خیرخواه مجری برنامه رادیو سفر گفت:صدای جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلفی همچون دفاع مقدس، سالگرد انقلاب اسلامی و اربعین تجربه را داشته و امسال هم به دلیل سفر‌هایی که مردم کشور ایران دارد رادیو سفر را تدارک دیده است. رادیو سفر اطلاع رسانی جامعی خواهد داشت و به دلیل ماه رجب برنامه‌های شادی را تدارک دیده اند.

شاه آبادی معاون صدا با بیان اینکه نام نوروز با سفر عجین است، گفت: خوشحالم که در نوروز امسال خدمتگذار مردم هستیم.

وی ادامه داد: همیشه نباید سفر را یک اقدام پرخرج بدانیم چرا که در اطراف ما مکان های کم هزینه ای وجود دارد تا بتوانیم سفر خوبی داشته باشیم.

معاون صدا بیان کردسفر یک تحولی را برای هر کسی رقم می زند امیدوارم مردم ما به موضوع سفر اهمیت بدهند و مسئولان شرایط خوبی را برای سفر ارائه بدهند.

معاون صدا عنوان کرد: رادیو سفر یک گزارشگر و روایگر از این رخداد خواهد بود.اگر ابعاد مختلف سفر رسیدگی شود، ما به ارتقای این حوزه کمک خواهیم کرد.

سردار هادیان فر با بیان اینکه امروز برنامه نمادین در مدرسه روستایی با موضوع همیاران پلیس صورت گرفت، گفت: بیش از ده میلیون همیار پلیس داریم که در ماموریت های راهور نقش مهمی دارند که امیدواریم با کمک آنها به شعار پرهیز از خطر و بحث آرامش در سفر دست یابیم .

وی افزود: در سال گذشته ۳۹۹ میلیون سفر در ایام نوروز داشتیم که هزار و ۳۰۴ نفر جان خود را از دست دادند امیدوارم کنار این برنامه رادیویی بتوانیم نه تنها به شعار پلیس راهور کمک کنیم بلکه حال مردم را خوب کنیم چون هر چقدرحال مردم خوب باشد مردم بی خطر می توانند سفر کنند.

وی با بیان اینکه ۲۲ میلیون راننده در کشور داریم که فعال هستند،تصریح کرد: با وجود اینکه ایمنی خودروها افزایش پیداکرده است باید گفت راننده ها نقش بسزایی در طول سفر و کاهش حوادث جاده ای دارند.

در حال تکمیل...
Share/Save/Bookmark