داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
آخرین جزئیات از وضعیت مصدومان آتش سوزی زهک +تصاویر
کد مطلب: ۶۶۱۸۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۹
روز گذشته بر اثر انفجار یک کپسول گاز در روستای میرزا خون زهک 15 نفر مصدوم شدند.
آخرین جزئیات از وضعیت مصدومان آتش سوزی زهک +تصاویر
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ این روزها کپسول های گاز و یا چراغ های نفتی رابطه عجیبی با مردم سیستان پیدا کرده اند، انفجار و آتش سوزی های پیاپی در استان بر اثر استفاده از سیلندر گاز و یا چراغ نفت تیتر یک رسانه های کشور شده است.

عدم لوله کشی گاز در زابل سالانه باعث می شود که حوادث ناگواری از جمله آتش سوزی و یا انفجار سیلندر های گاز را در این منطقه شاهد باشیم، گرچه استفاده نادرست از لوله های گاز نیز می تواند حادثه ساز باشد اما به مراتب خطر کمتری نسبت به سیلندر های گاز دارند.

روز گذشته اتصال کابل برق و در نهایت آتش سوزی یک باب مغازه در یکی از روستاهای شهرستان زهک منجر به انفجار یک کپسول گاز می شود که در این حادثه ۱۵ نفر صدمه می بینند.

ترکیدگی کپسول گاز یکی از خطرناکترین حوادث در آتش سوزی ها به شمار می رود، تکه های آهنی این سیلندر ها باعث می شود تا صدمات وخیمی به حادثه دیدگان وارد شود.

سرهنگ آیت الله قره گزلو در این خصوص گفت: بر اثر اتصال کابل های برق یک مغازه، محل دچار حریق شده که مالک مغازه به همراه اهالی محل در حال خاموش کردن آتش بودند که متاسفانه یک عدد کپسول گاز در قسمت انبار مغازه منفجر شده است.

قره گوزلو عنوان کرد: در این حادثه ۱۵ نفر دچار مصدومیت شده که توسط ماموران امدادی به بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهر زابل منتقل شدند.


حادثه دیدگان وضعیت وخیمی ندارند


هادی ارباب مدیر بخش داخلی بیمارستان امیر المومنین (ع) شهرستان زابل نیز در گفت و گو با اوشیدا گفت: تمامی کسانی که در این حادثه مصدوم شدند در این بیمارستان بستری هستند و تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار دارند.

وی افزود: خوشبختانه مصدومین حادثه وضعیت وخیمی ندارند و حال آنها خوب است.

ارباب تصریح کرد: شهروندان محل قرار گیری کپسول های گاز را در نظر بگیرند تا در هنگام حادثه بتوانند آن را از محل خارج نمایند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark