داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه هامون:
باید طوری عمل کنیم که محبوب قلب امام زمان (عج) قرار گیریم
کد مطلب: ۷۳۲۸۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۹
حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه گفت:به طور کلی باید در عمل و رفتار به طوری باشیم که محبوب قلب امام زمان (عج) قرار گیرم چرا که محبوب شدن در قلب منجی عالم بشریت رستگاری را به همراه خواهد داشت.
باید طوری عمل کنیم که محبوب قلب امام زمان (عج) قرار گیریم
حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هامون در گفت و گو با اوشیدا گفت: تمام تلاش ما باید این باشد که خود را به قلب امام زمان (عج) نزدیک کنیم.

وی افزود: به طور کلی باید در عمل و رفتار به طوری باشیم که محبوب قلب امام زمان (عج) قرار گیرم چرا که محبوب شدن در قلب منجی عالم بشریت رستگاری را به همراه خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان هامون بیان کرد: ایران اسلامی امروز وظیفه دارد تا دنیا را برای ظهور آقا امام زمان(عج) آماده کند، گام دوم انقلاب برای ظهور، اسلامی کردن تمدن است.

وی بیان کرد: امروز اعتقاد ما این است که سفره اربعین تمرینی برای آماده سازی از پذیرایی مهمانان منجی عالم بشریت است چرا که همه زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام بر سر سفره آقا امام زمان (عج) نشسته اند.

امام جمعه شهرستان هامون گفت: امروز ما به قدس نزدیک شدیم و کربلا به دست مسلمانان است با همه ضعف ها و کارشکنی هایی که وجود دارد در حال پیشرفت هستیم و دنیا را برای ظهور منجی عالم بشریت آماده می کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین گزمه خاطرنشان کرد: امروز وظیفه داریم تا زمینه ظهور را آماده کنیم نباید نیمه شعبان تنها با جشن و بنر زدن خلاصه شود.

وی ادامه داد: بهترین لحظه عمر انسان زمانی است که محبوب دل امام باشد و یا امام از او راضی باشد، لذا باید طوری عمل کرد که رضایت امام زمان (عج) را به دنبال داشته باشد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark