داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در یادواره شهدای عشایر سیستان عنوان شد؛
ایران 2 هزار کیلومتر فراتر از مرزهای خود امنیت را برقرار کرده است
کد مطلب: ۶۷۹۸۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
یادواره شهدای عشایر منطقه سیستان با حضور جمعی از خانواده شهدا در جوار کوه خواجه برگزار شد.
ایران 2 هزار کیلومتر فراتر از مرزهای خود امنیت را برقرار کرده است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در این مراسم سردار غلامرضا باغبانی مسئول هیات رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان گفت: امروز با رشادت رزمندگان اسلام توانسته ایم امنیت کشور را دو هزار کیلومتر فراتر از مرزهای ایران برقرار کنیم.
وی افزود: امنیت کشور، عزت جمهوری اسلامی ایران را نشان می دهد ،در منطقه بدون اجازه کشور ما هیچ حرکتی انجام نمی شود که این خود قدرت نفوذ جمهوری اسلامی ایران است.
باغبانی خاطرنشان کرد: روز به روز افول آمریکا را شاهد هستیم ، جبهه مقاومت در سراسر جهان متحد شده اند و میلیون ها نفر یاران امام را تشکیل داده اند.
وی گفت: راهی که امروز ما را به موفقیت رسانده همان راه امام حسین (ع) است که توانسته ایم انقلاب اسلامی را به قدرت اول منطقه تبدیل کنیم.
مسئول هیات رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: اگر امروز عزت به دست آمده را می خواهیم تداوم ببخشیم باید همان راه دفاع مقدس را در پیش بگیریم.
باغبانی تصریح کرد: دشمن در بحث اقتصادی و همچنین رسانه ای هجمه سنگینی را به ایران وارد کرده است تا مردم را از کشور نا امید سازند اما جوانان ما هوشیار و ولایت مدار هستند.
وی بیان کرد: جنگ امروز دشمن جنگ رسانه و اقتصاد است که با بصیرت مردم و جوانان دسیسه دشمن نقش بر آب خواهد شد.

سرهنگ علی محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیمروز نیز در این مراسم ابراز داشت: اقشار در هشت سال دفاع مقدس دخیل بودند حتی بسیاری از این افراد غیر نظامی ها بودند که بعد از آن در برابر دشمن ایستادگی و مقاومت کردند.
وی ادامه داد: هر یک از عشایر امروز حکم یک اقتصاد مقاومتی دارند ، که در حال خدمت به مردم هستند.
محبی گفت: مقاومت در برابر هجمه های دشمن نشان از بصیرت و ولایت مداری مردم دارد که همه در رکاب انقلاب تحت فرمان ولی فقیه نقش خود را ایفا می کنند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark