داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در یادواره شهید میرحسینی:
قدرت موشکی ما آمریکا را برای همیشه شرمنده کرد/حقیر شدن آمریکا ، به واسطه انقلاب اسلامی پدید آمده است
کد مطلب: ۶۸۸۸۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳
یادواره شهید سردار میرحسینی و شهدای منطقه سیستان در زابل برگزار شد.
قدرت موشکی ما آمریکا را برای همیشه شرمنده کرد/حقیر شدن آمریکا ، به واسطه انقلاب اسلامی پدید آمده است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ مراسم یادواره شهید حاج قاسم میر حسینی و شهدای منطقه سیستان با حضور سردار گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مصلی المهدی (عج) شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم سردار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: یاد شهداء دائما باید در بین آحاد جامعه بخصوص در بین جوانان موج بزند.
وی افزود: انقلاب اسلامی به عنوان بعد جدیدی شکل گرفت و همه معادلات جهان را بهم زده است در کنار این انقلاب اسلامی اگر شهداء حضور داشتند آن را به بالاترین درجات می رساندند.
گشتاسبی ادامه داد: شهداء و جمعی از بهترین ها رفتند تا نظام انقلاب اسلامی ایران پر قدرت در ۴۰ سالگی خود شکوفا ، و وارد گام دوم شود.
فرمانده سپاه سلمان بیان داشت: استکبار جهانی و آمریکا امروز در مقابل عظمت و قدرت ایران زانو زده است چرا که در راس نظام امام (ره) و مقام معظم رهبری قرار دارد.
وی تصریح کرد: شهدا در مسیر انقلاب اسلامی می درخشند تا انقلاب از مسیر خود خارج نشود.
گشتاسبی گفت: آمریکا و استکبار جهانی با مظلوم نمایی و با ادعا دفاع از حقوق بشر امروز در کشور های اسلامی در حال چپاول و جنایت هستند.
وی افزود: حاج قاسم سلیمانی به تنهایی آبروی آمریکایی ها را در منطقه برده است، لذا یکی از دلایل مهمی که آمریکا دست به جنایت بزرگی زد ایستادن نظام در مقابل آنها بوده است.
وی با بیان اینکه هیچ کشوری دیگر ارزشی برای آمریکا قائل نمی شود گفت: آمریکایی ها می دانند که در منطقه دیگر جایی ندارند ، لذا آنها از این موضوع عصبانی هستند.
سردار گشتاسبی خاطرنشان کرد: حقیر شدن آمریکا ، به واسطه انقلاب اسلامی پدید آمده است.
وی گفت: برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی که برگرفته از عاشورا است کوبنده در حال حرکت و تلاش هستیم، ما با افتخار از شهیدمان حمایت کردیم و آن را به جهان معرفی کردیم و اگر آمریکا یی ها راست می گویند عین السد واقعی را به مردم نشان دهند.
وی گفت: قدرت موشکی ما آمریکا را برای همیشه شرمنده کرده است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark