داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل:
امنیت کشور به همبستگی رسیده است/اسرائیل بزرگترین نقطه ضعف دشمن محسوب می شود
کد مطلب: ۶۸۴۲۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۲
مجمع عالی بسیج در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل برگزار شد.
امنیت کشور به همبستگی رسیده است/اسرائیل بزرگترین نقطه ضعف دشمن محسوب می شود
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ در این مراسم سرهنگ پاسدار موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل گفت: مجمع عالی بسیج کانون تفکر هدفمندی است که برای بسیاری از معضلات و مشکلات راهکارهایی ارائه میدهد.
وی افزود: در چنین جلساتی باید دغدغه مهمی برای مشکلات مردم و معضلات اجتماعی داشت ، همچنین هم افزایی برای پیش برد اهداف منطقه از مهمترین وظایف مجمع عالی بسیج است.
سنچولی با بیان اینکه جغرافیای مقاومت در گام دوم انقلاب باید افزایش داده شود بیان کرد: در اولین اقدام افزایش جغرافیای مقاومت باید فلسفه انقلاب را به نحو احسنت بشناسیم چرا که تا زمانی که شناخت کامل از آن نداشته باشیم نمی توانیم عمق استراتژیک اعتقادی خود را نیز افزایش دهیم.
وی خاطرنشان کرد: امروز قله های علمی و نظامی توسط نخبگان کشور فتح شده است لذا این مهم به یک باور جمعی رسیده است که این امر نیز از دیگر نکات مهم در افزایش جغرافیای مقاومت است.
وی خاطرنشان کرد: امنیت کشور امروز به همبستگی رسیده است و آرامش منطقه نیاز به آرامش همسایگان ما همانند عراق ، افغانستان و دیگر کشورها دارد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل ادامه داد: هر آنچه که در رابطه با موضوع امنیت شناخت خوبی از همسایگان داشته باشم می توانیم بدون وارد کردن آسیب به ممالک دیگر امنیت پایدار در منطقه ایجاد کنیم.
وی گفت: ابزار های مهمی برای پیشرفت نظام در دستور کار قرار دارد که از مهمترین آنها شناسایی متحدان استکبار جهانی در گام اول انقلاب است.
سنچولی با بیان اینکه اسرائیل بزرگترین نقطه ضعف دشمن محسوب می شود ادامه داد: رژیم صهیونیست با یک ندای رهبری از روی کره زمین محو خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به درجه ای از قدرت رسیده است که دشمنان خود به آن اعتراف کرده اند .

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark