داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در دیدار با خانواده شهدای مدافع وطن عنوان شد؛
شهدا سرمایه عظیم انقلاب اسلامی هستند
کد مطلب: ۶۸۱۵۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۷
به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولین شهرستان زهک از خانواده شهدای مدافع وطن دیدار و سرکشی کردند.
شهدا سرمایه عظیم انقلاب اسلامی هستند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ به پاس قدردانی از رشادت‌ های شهدای نیروی انتظامی از دو خانواده شهید در روستای مستیخون و شهر زهک با حضور فرماندار، فرمانده انتظامی و رئیس بنیاد شهید این شهرستان تجلیل شد .
داوری نیا رئیس بنیاد شهید شهرستان زهک در همین خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: شهید علی رضا جهانتیغ در تاریخ دوم فروردین ماه هشتاد و یک در پاسگاه رستم شمالی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: عزت و افتخار ایران اسلامی به سبب مجاهدت شهدا در عرصه ‌های مختلف بوده و خدمت صادقانه عزیزان نیروی انتظامی در شهرستان همان پیروی و ادامه دادن راه شهدا و صیانت از خون شهد است.
سرهنگ قره گوز لو فرمانده انتظامی شهرستان زهک نیز در همین خصوص گفت: قدرت و تحرک شتابنده پرسنل نیروی انتظامی به دلیل پیروی از راه شهدا خصوصا شهدای نیروی انتظامی است و بر ماست که با سرکشی از خانواده شهدا و تجدید با آرمانهای امام راحل و شهدا نیروی تازه ای در خدمت رسانی به مردم بگیریم
وی شهدا را سرمایه های عظیم انقلاب دانست و بیان داشت: انقلاب اسلامی فرزندان برومندی را در جامعه پرورش داده است که امروز می توانیم با توجه به رشادت این افراد در امنیت مثال زدنی زندگی کنیم.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark