داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۱
 
رییس راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان زابل:
کارگاه های فعال جاده ای که نسبت به انجام تعهدات خود اقدام نکرده اند پلمپ می شوند
کد مطلب: ۵۶۷۸۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل عنوان کرد: به دلیل عدم رعایت نکات فنی و ایمنی کارگاه های فعال جاده ای که نسبت به انجام تعهدات خود اقدام نکرده اند پلمپ می شوند.
کارگاه های فعال جاده ای که نسبت به انجام تعهدات خود اقدام نکرده اند پلمپ می شوند
علی عالی در گفتگو با اوشیدا اظهار داشت: تمامی گارکاه های متخلف طرح آبرسانی با لوله به مزارع دشت سیستان به دلیل عدم رعایت نکات فنی و ایمنی و عدم ایجاد رمپ فنی ورود و خروج پلمپ خواهند شد.

وی افزود: تمامی کارگاه ها قبل از شروع عملیات اجرایی موظف به اخذ نظر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هستند که از نظر رعایت حریم و احداث رمپ ورود و خروج وتعهد عدم برش عرضی و طولی جاده ها برابر ضوابط قانونی اقدام کنند.

عالی ادامه داد: متاسفانه تاکنون بیش از ۶ ماه از شروع عملیات اجرایی کارگاه ها می گذرد ولی هیچ گونه اقدامی از سوی شرکتهای مذکور صورت نپذیرفته است.

وی ابراز داشت: این موضوع بارها به مجری طرح و شرکتها از طریق اداره و مقام قضایی ابلاغ شده است اما متاسفانه تاکنون اقدامی انجام نداده اند و بی توجهی به این موضوع سبب بروز حوادث در منطقه می شود.

رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل با بیان اینکه، ۱۶ کارگاه در این طرح قرار دارند خاطرنشان کرد: اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای روز چهارشنبه اقدام به پلمپ وتعطیلی کارگاه های سطح منطقه سیستان از طریق دادستانی خواهد کرد تا زمان احداث رمپ های ورود و خروج و احداث ملزومات ایمنی ترافیکی از سوی مجری و شرکت ها اقدام شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark