داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۱
 
راز سرقت‌هاي پيامکي پايتخت فاش شد
کد مطلب: ۱۳۳۹۰
تاریخ انتشار:شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۰
اوشیدا: دزداني که به سارقان پيامکي معروف شده بودند طي يک درگيري خونين با ماموران پليس تهران بزرگ مغلوب شدند.
راز سرقت‌هاي پيامکي پايتخت فاش شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: چندي پيش شهروندان شرق تهران با تماس‌هاي مکرر و مراجعه به کلانتري ۱۴۷ از سرقت و کيف قاپي دو جوان موتور سوار خبر دادند.

به دليل حساسيت و مطالبات مردم دستگيري اين دو متهم در دستور کار ماموران کلانتري قرار گرفت و ماموران اطلاعات در بررسي‌هاي اوليه از مالباختگان دريافتند که اين سارقان جوان پس از سرقت از دختران و پسران شرق پايتخت از طريق تلفن همراه مالباختگان به اقوام درجه‌ يک آنان پيامک زده و از آنان در خواست پول مي‌کنند و در پيامک مي‌نويسند که اين مبلغ را تا دو روز آينده به آنان بر مي‌گردانند و از همين طريق نيز از تعداد زيادي کلاهبرداري کرده‌اند.

در ادامه ماموران اطلاعات و تجسس با انجام يکسري فعاليت‌هاي پليسي توانستند متهمان را در يکي از خيابان‌هاي شرق پايتخت رديابي و در يک عمليات منسجم محاصره کنند.

متهمان که خود را در چنگال پليس اسير ديدند به سمت يکي از ماموران حمله ور شده و با مضروب ساختن مامور از ناحيه دست چپ قصد فرار داشتند که با سرعت عمل دستگير و تحت الحفظ به کلانتري منتقل شدند.

رئيس کلانتري ۱۴۷ گلبرگ سرگرد نورآبادي درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: متهمان به هويت هوشنگ ۱۹ ساله و داريوش ۲۹ ساله پس از رويارويي با مالباختگان به د‌ه‌ها مورد سرقت و کلاهبرداري از شهروندان شرق پايتخت اعتراف کردند.

گفتني است متهمان جهت کشف ساير جرائم و شناسايي مالباختگان به پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ انتقال داده شدند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : باشگاه خبرنگاران
    عکاس :