داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
هلاکت یک قاچاقچی مسلح /کشف بیش از 305 کیلوگرم موادمخدر در عملیات پلیس ایرانشهر
کد مطلب: ۶۰۶۴۰
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶
جانشین فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی و کشف 305 کیلو و 400 گرم انواع موادمخدر و توقيف سه دستگاه خودرو در عملیات پلیس ایرانشهر خبر داد.
هلاکت یک قاچاقچی مسلح /کشف بیش از 305 کیلوگرم موادمخدر در عملیات پلیس ایرانشهر
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سرهنگ احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان در تشريح جزئيات اين خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ايرانشهر در راستاي مبارزه با قاچاقچيان و سوداگران مرگ با استفاده از اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پليسی، از قصد قاچاقچيان برای انتقال مقادير قابل توجهی مواد مخدر از مرزهای جنوب شرقی به شهرستان ايرانشهر مطلع شدند.

طاهری  افزود: پس از هفته ها تلاش و اقدامات شبانه روزی، بامداد امروز سه دستگاه خودرو متعلق به اعضای این باند در محورهای فرعی شهرستان شناسایی و به طور نامحسوس تحت کنترل قرار گرفتند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از ورود به کمین یگان های عملیاتی پلیس، به صورت مسلحانه با آنها درگیر شده و پس از یک ساعت درگیری مسلحانه، یک قاچاقچی به هلاکت رسید و سوداگران مرگ که توان مقابله با پلیس را نداشتند با به جا گذاشتن خودروها و سلاح و مهمات خود از منطقه متواری شدند.

سرهنگ طاهری با اشاره به پاکسازی منطقه درگیری، گفت: ماموران در بازرسی از خودروهای به جا مانده از قاچاقچیان مقدار 305 کیلو و 400 گرم موادمخدر از نوع حشیش و تریاک را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تلاش پلیس برای دستگیری قاچاقچیان مسلح همچنان با جدیت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبرگزاری فارس
    عکاس :