داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
شهردار زابل:
طرح معنوی فرهنگی سیستان پاک در زابل اجرا شد
کد مطلب: ۶۱۹۹۱
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۶
شهردار زابل گفت: به منظور ایجاد پاکیزگی در سطح شهر زابل طرح معنوی فرهنگی سیستان پاک در زابل اجرا شد.
طرح معنوی فرهنگی سیستان پاک در زابل اجرا شد
حمیدرضا نوری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار کرد: طرح معنوی فرهنگی سیستان پاک در راستای فرهنگسازی در سه مرحله پاکسازی، اهدای پکیج و پاکسازی نهایی انجام شد.

وی با بیان اینکه این طرحبه امید اینکه فرهنگ "نه به ریختن زباله" در جامعه رواج یابد، اجرایی شد، افزود: در مرحله اول پاکسازی در میدان اطراف میدان امام حسین (ع) انجام شد.

نوری ادامه داد: در مرحله دوم پکیج فرهنگی شامل کیسه زباله، دستکش، ماسک و مواد مختصر پذیرایی و تشویق مردم به تمیز کردن محیط اطراف خانه ها توزیع شد.

وی اضافه کرد: در مرحله سوم، پاکسازی نهایی محل تجمع انجام شد که با همراهی خوب تمامی آحاد جامعه همراه بود.

نوری با بیان اینکه اجراکننده این طرح کانون محیط زیست دانشگاه زابل می باشد، اضافه کرد: طرح معنوی فرهنگی سیستان پاک با همکاری فرمانداری، شورای اسلامی شهر، شهرداری و دانشگاه زابل انجام شد.

شهردار زابل خاطرنشان کرد: پاکیزگی و نظافت شهر با همراهی و همکاری تمامی آحاد جامعه امکان پذیر است بنابراین انتظار می رود مردم نقش پر رنگ تری در این زمینه داشته باشند چرا که این شهر متعلق به تمامی اقشار جامعه است.

وی تاکید کرد: شهرداری زابل با تمام توان در جهت پاکیزه سازی شهر تلاش خواهد کرد و در این راستا از هر گونه طرحی که برای زیباسازی و پیشرفت شهر از سوی مردم و نخبگان ارائه شود استقبال به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark