داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
اعتراض سرگشاده مدیرعامل فولاد به رئیس AFC/ آذری: ریاض امنیت ندارد، چرا تبعیض قائل می‌شوید؟!
کد مطلب: ۷۳۳۲۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰
مدیرعامل باشگاه فولاد با انتشار پستی در حساب رسمی اینستاگرام خود به میزبانی کشور عربستان واکنش نشان داد.
اعتراض سرگشاده مدیرعامل فولاد به رئیس AFC/ آذری: ریاض امنیت ندارد، چرا تبعیض قائل می‌شوید؟!

به گزارش  اوشیدا به نقل از دانا؛  در شرایطی که فولادی‌ها تصور می‌کردند که در اهواز از تیم العین میزبانی خواهند کرد اما AFC تصمیم گرفت که بازی پلی آف را هم در پایتخت عربستان برگزار کند تا تنها شانس ایران برای مشارکت در میزبانی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ نیز از دست برود.

سعید آذری با قرار دادن پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خطاب به رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت:

"جناب آقای شیخ سلمان
ریاست محترم کنفدراسیون فوتبال آسیا

دو سال پیش در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه C مسابقه تیم ذوب‌آهن ایران و النصر عربستان که مقرر بود در کشور عراق در شهر کربلا به میزبانی ذوب آهن برگزار شود به علت برخورد یک راکت به نزدیکی سفارت یک کشور خارجی در آن کشور، آن هم در بغداد که صدها کیلومتر با محل برگزاری آن مسابقه یعنی شهر کربلا فاصله داشت، بازی توسط کمیته های امنیتی و مسابقات آن کنفدراسیون با دلیل حمایت از جان ورزشکاران و کمیته اجرایی مسابقات به کشور امارات منتقل شد و این درحالی بود که خبر انتقال این مسابقه از قبل به تیم النصر عربستان توسط AFC اعلام شده بود و ذوب آهن بعد از استقرار در هتل کربلا از این موضوع مطلع گردید.

امروز شاهد این هستیم که شهرهای مختلف عربستان تقریبا هر روز با حملات موشکی مورد حمله قرار می گیرند و در آخرین حمله نیز امروز در پایتخت این کشور یعنی شهر ریاض، فرودگاه این شهر با حمله موشکی مواجه شده است.

حال این سوال مطرح است که چرا کمیته امنیتی و مسابقات ای اف سی در خصوص لغو بازی های گروه C و D لیگ قهرمانان آسیا و پلی آف آن در کشور عربستان کاملا سکوت کرده و هیچ اقدامی نمی‌کند؟ آیا باز هم شما در جریان حملات موشکی به شهرهای عربستان مانند حذف میزبانی ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتقال آن به بحرین نیستید؟ آیا حمله موشکی به ریاض و بغداد متفاوت است؟ 

از این رو محترمانه از شما می‌خواهم هرچه سریعتر نسبت به انتقال بازی های گروه های C و D و بازی پلی آف فولاد خوزستان ایران و العین امارات در تاریخ ششم آوریل  دستورات لازم را صادر فرمایید."

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark