داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیر کل ثبت احوال سیستان و بلوچستان: کارت‎های ملی قدیمی نیاز به تعویض ندارد
کد مطلب: ۴۳۳۵۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵
مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: بر خلاف برخی شایعات منتشره مبنی بر لزوم تعویض کارت‎های ملی، تمامی این کارت‎ها دارای اعتبار هستند و در حال حاضر نیازی به تعویض کارت‎های فعلی نیست.
مدیر کل ثبت احوال سیستان و بلوچستان: کارت‎های ملی قدیمی نیاز به تعویض ندارد

به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" به نقل از روابط عمومی ثبت احوال سیستان و بلوچستان، رضا راحت دهمرده با اشاره به روند ثبت نام کارت ملی هوشمند، گفت: متاسفانه در روزهای اخیر حجم زیادی از مردم به ادارات ثبت احوال مراجعه می‌کنند و خواستار ثبت نام کارت هوشمند هستند که با توجه به اعلام سازمان هدفمند کردن یارانه‎ها افرادی که فاقد کارت ملی هستند چه قدیمی و چه جدید و تاکنون کارت دریافت نکرده‌‎اند باید برای ثبت نام کارت هوشمند ملی اقدام کنند.

مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان افزود: نیازی به ثبت نام سایر افراد نیست و کارت‎های ملی قدیمی که در اختیار مردم است دارای اعتبار هستند و هیچ‌گونه مشکلی نخواهند داشت.

این مسئول ادامه داد: ثبت نام کارت هوشمند ملی تنها از طریق پایگاه اینترنتی www.ncr.ir صورت می‎گیرد و تمامی افراد در هر نقطه (منزل، کافی‌نت و ... ) که دسترسی به اینترنت دارند می‎توانند نسبت به ثبت نام کارت هوشمند ملی اقدام کرده و نیازی به مراجعه به ادارات ثبت احوال نیست.

دهمرده از مردم خواست: با توجه به محدودیت ظرفیت کارت هوشمند ملی تنها افرادی بالای 18 سال که تاکنون هیچگونه کارت ملی (قدیمی و جدید) دریافت نکرده‌اند نسبت به ثبت نام کارت هوشمند اقدام کنند.

Share/Save/Bookmark