داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سر طائفه براهویی عنوان کرد؛
خون شهدای ایران استکبار را رسوا کرده است/رژه ایثار و شهادت طلبی فرزندان انقلاب ماندگار می شود/تروریست ها منتظر پاسخ کوبنده ما باشند
کد مطلب: ۶۴۵۰۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۵
سر طائفه براهویی گفت: یک بار دیگر فرزندان انقلاب اسلامی ایران با ایثار و شهادت طلبی خود ثابت کردند که تا پای جان برای دفاع از مردم این سرزمین آماده بوده و از مرگ ترسی ندارند.
خون شهدای ایران استکبار را رسوا کرده است/رژه ایثار و شهادت طلبی فرزندان انقلاب ماندگار می شود/تروریست ها منتظر پاسخ کوبنده ما باشند
یعقوب براهویی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز، اظهار داشت: تروریست های کوردلی که دست به چنین اقدامات وحشیانه ای میزنند و مردم عادی را به خاک و خون میکشند هیچ بویی از انسانیت و دینداری نبرده و تنها برای شادی اربابان غربی خود تلاش می کنند.

وی افزود: خون شهدای والامقام ایران اسلامی همواره استکبار جهانی را رسوا کرده و آنان را به خاک ذلت نشانده است و این بار نیز خون این عزیزان علاوه بر اینکه موجب رسوا شدن این شیاطین شد موجب سرافرازی بیش از پیش نیروهای نظامی و انقلابی ایران اسلامی شد.

سرطائفه براهویی با تاکید بر اینکه جوانان انقلابی همواره خود را سپر بلای مردم می کنند، بیان کرد: تصویری که در حادثه تروریستی اهواز به دنیا مخابره شد را نمی توان در هیچ نقطه دیگری از جهان مشاهده کرد، سربازان و جوانان انقلابی ایران با گذشتن از جان خود در زیر باران گلوله به یاری مردم شتافته و برای یاری آنان تلاش میکردند که این قدر ایثار و از خودگذشتگی را تنها در میان فرزندان این آب و خاک می توان یافت.

وی ادامه داد: تروریست های کور دل در خیال خام خود به دنیال آن بودند که رژه دفاع مقدس را به هم بریزند اما نمی دانستند که جوانان این مرز و بوم با ایثاری مثال زدنی رژه ای زیبا از شهادت طلبی و مردم یاری اجرا خواهند کرد و اینگونه فرهنگ ایثار و شهادت را برای جهانیان به نمایش می گذارند.

براهویی با تاکید بر اینکه این اقدام فرزندان شیظان بزرگ بی پاسخ نخواهد ماند، تصریح کرد: گروهک های تروریستی و دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدانند که هیچ گاه اقدامات آنان نمی تواند موجب دلسرد شدن این مردم شده و بی شک پاسخی کوبنده از سوی ما دریافت خواهند کرد تا دیگر جرات شاهد چنین اقداماتی نباشیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :