داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
موشک‌های مقاومت، شکنندگی امنیت رژیم صهیونیستی را نمایان ساخت
کد مطلب: ۷۳۶۹۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹
آیت‌الله رئیسی در پیامی به مناسبت پیروزی ملت فلسطین در چنگ ۱۱ روزه تصریح کرد موشک‌های مقاومت، شکنندگی امنیت شیشه رژیم اشغالگر صهیونیستی را بیشتر از هر زمان دیگری نمایان ساخت.
موشک‌های مقاومت، شکنندگی امنیت رژیم صهیونیستی را نمایان ساخت

به گزارش  اوشیدا به نقل از دانا؛ سیدابراهیم رئیسی در پی پیروزی ملت فلسطین در جنگ ۱۱ روزه رژیم صهیونیستی علیه غزه پیامی صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
ملت مظلوم و مقاومت قهرمان فلسطین بار دیگر در آزمونی بزرگ و سرنوشت ساز خوش درخشیدند و رژیم اشغالگر صهیونیستی را یک گام دیگر در مسیر آرمان بلند آزادسازی قدس شریف وادار به عقب نشینی نمودند.
 
اقدامات جنایتکارانه رژیم اشغالگر در غزه و به خاک و خون کشیدن کودکان و زنان و مردان فلسطینی، اگر چه نمایانگر سبعیت و ددمنشی صهیونیست‌های مجرم و جنایتکار، نقض فاحش حقوق بشر و مظلومیت مردم بی پناه غزه و کرانه باختری است اما، ناجی رژیم جعلی و رو به زوال صهیونیستی، پایان‌بخش روند قهقرایی و عقب نشینی‌های پی در پی آن نیست.
 
مقاومت فلسطین در غزه و جوانان فلسطینی در کرانه باختری و اراضی ۱۹۴۸، با تمسک به آرمان قدس شریف و مسجدالاقصی، حول محور هویت واحد و یکپارچه فلسطینی، توانستند پیروزی بزرگی را برای امت اسلامی و عربی به ارمغان آورند، مایه آبروی مسلمانان و آزادی خواهان جهان شوند و دولت‌های سازشکار که مدتی است برای عادی سازی روابط با این رژیم کودکش مسابقه می‌دهند را بیش از پیش شرمسار سازند.
 
موشک‌های مقاومت، شکنندگی امنیت شیشه رژیم اشغالگر صهیونیستی را بیشتر از هر زمان دیگری نمایان ساخت و اراده مستحکم فلسطینی‌ها بر سامانه‌های چند لایه پدافندی صهیونیست‌ها غلبه کرد و انگاره شکست ناپذیری اسرائیل را به یک گمان باطل و بی اساس تبدیل نمود.
 
در این شرایط دولت بی هویت تل‌آویو ادامه جنگ را مایه رسوایی بیشتر در داخل سرزمین‌های اشغالی و خارج از آن دید و با تسلیم در برابر مقاومت مردم فلسطین، در پذیرش آتش بس پیش قدم شد.
 
ملت فلسطین پیروز بلامنازع این میدان است و این مسیر را تا تحقق کامل اهداف خود برای آزادسازی سرزمین فلسطین از نهر تا بحر ادامه خواهد داد.
 
اکنون ملت بزرگ فلسطین به برکت این تفکر و به مدد برادر عزیز و شهید بزرگوارمان حاج قاسم عزیز طعم شیرین پیروزی را چشیده‌اند و اراده قوی آزادگان فلسطین این رژیم سفاک را وادار به پذیرش خواست‌های ملت مستضعف اما مقام فلسطین نموده‌اند.
 
لازم است مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی و عربی به وظیفه انسانی و اسلامی خود در قبال ملت فلسطین و قبله اول مسلمانان عمل کنند و از حمایت ملت مظلوم و در عین حال مقتدر فلسطین دریغ ننمایند.
 
جمهوری اسلامی ایران مانند گذشته پشتیبانی و حمایت همه جانبه از فلسطین را وظیفه خود می‌داند و بر هم افزایی کشورهای اسلامی در این زمینه به ویژه در روند بازسازی و امداد تاکید می‌نماید.
انتهای پیام؛ 
Share/Save/Bookmark