داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
در آخرین جمعه ماه رمضان؛
فریاد مرگ بر اسرائیل در زابل طنین انداز شد/ قدس پاره تن اسلام است
کد مطلب: ۶۴۱۴۱
تاریخ انتشار:جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بار دیگر مردم شجاع زابل به خیابان ها آمده و فریاد مرگ بر اسرائیل را سر دادند.
فریاد مرگ بر اسرائیل در زابل طنین انداز شد/ قدس پاره تن اسلام است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ قدس به عنوان پاره تن اسلام و اولین قبله مسلمانان از اهمین زیادی برخوردار است بنابراین مسلمانان تا آزادسازی کامل آن دست از تلاش برنخواهند داشت.

جنایتکاران رژیم صهیونیستی با کشتار مسلمانان فلسطین به ویژه زنان و کودکان خوی حیوانی خود را به جهانیان نشان داده اند اما آمریکا و سایر کشورهای طرفدار این رژیم منحوس که خود را به اصطلاح مدافع حقوق بشر می‌دانند به راحتی از کنار آن گذشته و حتی حق را به رژیم غاصب اسراییل می دهند.

آنچه در این بین مایه تاسف و شرمساری است سکوت مرگبار کشورهای عربی است چرا که برای حفظ منافع خود چشم خود را بر ابن جنایات بسته و حتی با دلارهای خود این رژیم را یاریگر هستند.

امام خمینی با پیروزی انقلاب اسلامی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامیدند و امروز نه تنها ملت ایران بلکه تمامی آزادیخواهان جهان در این راهپیمایی به طور چشم گیر حضور می یابند.

امروز نیز مردم زابل با حضوری زیبا در گرمای طاقت فرسای زابل با زبان روزه در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند و فریاد مرگ بر آنریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس عبادت است

فرماندار ویژه شهرستان زابل به خبرنگار اوشیدا گفت: شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از ملت مظلوم و رنج کشیده فلسطین عبادت است.

هوشنگ ناظری اظهار کرد: با توجه به ماهیت انقلاب اسلامی که حمایت از مظلومان عالم، ظلم ستیزی و استکبار ستیزی است، روز جهانی قدس از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شد و مورد استقبال کشورهای مسلمان و آزادیخواهان جهان قرار گرفت.

فرماندار شهرستان زابل حضور در راهپیمایی روز قدس را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و ادامه داد: مردم ایران اسلامی با حضور در این راهپیمایی بار دیگر نشان خواهند داد، که همواره در کنار ملت های مظلوم و آزادیخواه جهان هستند و انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل غاصب اعلام می دارند.

ناظری تصریح کرد: حضور گسترده و چشم نواز مردم همیشه در صحنه شهرستان زابل در این مراسم بیش از پیش نشان دهنده مواضع انقلابی و ولایت مداری آنان، که همیشه در صحنه های مختلف در کنار نظام و انقلاب خود بوده اند، می باشد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویی های اخیر رئیس جمهور مفلوک آمریکا، کشورهای مرتجع منطقه و رژیم اشغالگر قدس خواهد بود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark