داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
ادعای عجیب ترامپ: اگر برای نخست‌وزیری اسرائیل نامزد می‌شدم ۹۸ درصد آرا را کسب می‌کردم!
کد مطلب: ۶۶۵۴۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲
رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی عجیب عنوان کرد اگر برای نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی نامزد می‌شد می‌توانست اکثریت آرا را بدست آورد.
ادعای عجیب ترامپ: اگر برای نخست‌وزیری اسرائیل نامزد می‌شدم ۹۸ درصد آرا را کسب می‌کردم!
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در جمع گروهی از حامیان کمیته ملی جمهوری‌خواهان اعلام کرد اگر او نامزد نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی می‌شد می‌توانست ۹۸ درصد آرا را کسب کند!

پایگاه خبری آکسیوس روز گذشته به نقل از سه منبع آگاه گزارش داد رئیس‌جمهور آمریکا این اظهارات را در جمع گروهی از حامیان کمیته ملی جمهوری‌خواهان در مار-ئه-لاگو در پام بیچ فلوریدا ایراد کرده است.

آکسیوس گزارش داد گارد امنیتی از حاضران در آنجا خواست تا به منظور جلوگیری از درز احتمالی سخنرانی ترامپ، تلفن‌های همراه خود را در کیسه‌های مغناطیسی قرار دهند.

بنابر گفته این سه منبع خبری آگاه، ترامپ در جمع حامیان کمیته ملی جمهوری‌خواهان موضوعات بسیاری را مطرح کرد. رئیس‌جمهور آمریکا در این سخنرانی میزان کمک دولتش به رژیم صهیونیستی را مورد تاکید قرار داد و تصمیم خود برای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی را یادآور شد.

در ادامه، او این ادعا را مطرح کرد که در صورتیکه در انتخابات رژیم صهیونیستی نامزد می‌شد حمایت گسترده‌ای را دریافت می‌کرد. این در حالی است که بنیامین نتانیاهو از سال ۲۰۰۹ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است و انتخاباتی بعدی پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) قرار است ماه آینده میلادی در سرزمین‌های اشغالی برگزار شود.

رئیس‌جمهور آمریکا در بخشی از سخنرانی خود دموکرات‌ها را مورد انتقاد قرار داد. روز جمعه نیز رئیس‌جمهور آمریکا دموکرات‌ها را به یهودی‌ستیزی متهم کرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark