داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
دستگیری اسب‌ سواران مشکوک در کازرون/ارتباط قاتل امام جمعه کازرون با فرقه یمانی صحت ندارد
کد مطلب: ۶۷۰۸۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹
یک منبع آگاه گفت: تمام افرادی که در شهر کازرون در کنار قاتل امام‌جمعه با لباس متحدالشکل سوار بر اسب بودند، دستگیر شده‌اند.
دستگیری اسب‌ سواران مشکوک در کازرون/ارتباط قاتل امام جمعه کازرون با فرقه یمانی صحت ندارد
به گزارش اوشیدا به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، بعد از شهادت امام‌جمعه کازرون ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن قاتل حجت‌الاسلام خرسند را با لباس عربی و سوار بر اسب در حال گشت‌زنی در سطح شهر کازرون نشان می‌داد که چند نفر نیز وی را همراهی می‌کردند.

یک منبع آگاه نزدیک به دولت از دستگیری این افراد توسط نیروهای امنیتی خبر داد و گفت: این اقدام چند روز پیش و در همان هنگام انتشار ویدیو توسط اداره‌کل اطلاعات فارس انجام شده است.

وی افزود: «م.م»، «ح.د» و «س.ک» از عوامل همراهی‌کننده با قاتل امام‌جمعه کازرون بودند که روزهای قبل از شهادت وی با لباس متحدالشکل در شهر کازرون و سوار بر اسب درحال رفت‌وآمد بودند.

این منبع آگاه با اشاره به اینکه خبر دستگیری افراد یادشده در مراسم تشییع‌جنازه امام‌جمعه کازرون هم اعلام شد، تأکید کرد: هرچند قاتل‌ امام‌جمعه کازرون در دام عقاید انحرافی و برخی فرق ضاله افتاده است، اما اینکه گفته شده وی به فرقه یمانی متصل بوده است صحیح نیست.

منبع: فارس
انتهای پیام/م
Share/Save/Bookmark