داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد
کشف بیش از نیم تن هروئین در زاهدان
کد مطلب: ۶۵۸۳۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 511 کیلوگرم هروئین در زاهدان خبر داد.
کشف بیش از نیم تن هروئین در زاهدان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ سردار احمد طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان زاهدان با یکسری اقدامات اطلاعاتی گسترده به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر از مناطق مرزی به شهر زاهدان دست یافتند.

وی افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، پس از چندین روز کار اطلاعاتی نامحسوس موفق شدند منزلی را در یکی از خیابان های حاشیه شهر زاهدان که سوداگران مرگ از آن به عنوان محل نگهداری و پخش مواد مخدر استفاده می کردند، شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: پس از انجام هماهنگی های قضائی مأموران بلافاصله به محل اعزام شدند که پیش از ورود پلیس، قاچاقچیان از آنجا گریخته بودند.

این مسؤول گفت: مأموران در بازرسی از یک دستگاه خودروی پژو 405 که داخل این منزل پارک شده بود و قاچاقچیان فرصت انتقال آن را پیدا نکرده بودند 511 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به توقیف خودرو و ادامه تحقیقات برای دستگیری قاچاقچیان از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت قاطعانه برخورد کند.

انتهای پیام/3139
Share/Save/Bookmark