داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک:
حجاب جامعه را سالم نگه می دارد/ جهان غرب از زن به عنوان کالای تبلیغاتی استفاده میکند
کد مطلب: ۷۰۵۰۵
تاریخ انتشار:شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵
مولوی دوست محمد درواخ گفت: مقام زن در اسلام بسیار جایگاه ویژه و بالایی دارد، توصیه به رعایت حجاب و عفاف نیز در دین اسلام برای حفظ کرامت زنان است.
حجاب جامعه را سالم نگه می دارد/ جهان غرب از زن به عنوان کالای تبلیغاتی استفاده میکند

مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک شهرستان زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: اسلام برای حفظ کرامت زنان حجاب را توصیه کرده است.

وی افزود: مقام زن در اسلام بسیار جایگاه ویژه و بالایی دارد، توصیه به رعایت حجاب و عفاف نیز در دین اسلام برای حفظ کرامت زنان است.

مولی درواخ بیان داشت: حجاب حافظ زن از نگاه هال آلوده است، در تمام جوامع زنانی که به رعایت حجاب می پردازند از گزند معضلات به دور هستند.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک ادامه داد: زن در جوامع غربی و آمریکا به عنوان یک کالای تبلیغاتی مطرح است که این امر در اسلام به عنوان خلاف شرع محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: حجاب اسلامی امروز به عنوان یک فرهنگ به سایر جوامع نیز صادر شده است که دشمن از این امر نگرانی هایی دارد.

مولوی درواخ گفت: زنان بسیاری حتی در آمریکا برای در امان ماندن از مزاحمت های خیابانی به حجاب اسلامی پناه برده اند که این امر نشان می دهد تا چه اندازه حجاب توانسته است جامعه ما را سالم نگه دارد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark