داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
پاسخ امیدواران به بایدن ترور شهید فخری‌زاده است/ آمریکا و رژیم صهیونیستی برای مقابله با ایران به تروریسم علمی متوسل شدند
کد مطلب: ۷۲۳۰۵
تاریخ انتشار:شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۷
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پاسخ امیدواران به بایدن ترور شهید فخری زاده است، این ترور نشان داد که آمریکا همیشه از سازش برای ضربه قوی تر به ملت ایران استفاده می کنند.
پاسخ امیدواران به بایدن ترور شهید فخری‌زاده است/ آمریکا و رژیم صهیونیستی برای مقابله با ایران به تروریسم علمی متوسل شدند

به گزارش اوشیدا؛ آیت الله عباس کعبی، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به اینکه ترور شهید فخری زاده، نشانه ضعف و استیصال دشمن است که توان مقابله علمی، سیاسی و حتی نظامی با جمهوری اسلامی را نداشته و از توان هسته ای و موشکی دانشمندان ایران در هراس است گفت: دانشمند برجسته هسته ای کشور که دستاوردهای علمی فراوانی برای ایران اسلامی داشت، توانست آزمایش واکسن مقابله با کرونا را تا مرحله انسانی پیش ببرد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران به تروریسم علمی متوسل شدند ادامه داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی دشمن پیشرفت، علم و استقلال ملت های آزاده از جمله ملت ایران هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه این ترور نقطه عطفی در جنگ امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی با ملت ایران است تصریح کرد: مقابله امنیتی با آمریکا و اسرائیل اقتضا می کند که در وهله اول هسته های اطلاعاتی و امنیتی موساد شناسایی و نابود شوند. 

آیت الله کعبی با اشاره به اینکه زمینه تشکیل هسته های تروریستی نفوذ قابل توجه در سطوح نظام اسلامی است تاکید کرد: شهید فخری زاده به طور دقیق مورد رصد و شناسایی سرویس های جاسوسی قرار داشته و رفت و آمده هایش تحت کنترل بوده است.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه تروریستی ضربه امنیتی دشمن از ضربه نظامی آن ها مهمتر بود عنوان کرد: باید با جریان نفوذ مقابله کرد تا هسته های اطلاعاتی و نفوذی از بین رود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با این شهادت ها رشد علمی نه تنها متوقف نخواهد شد بلکه به برکت خون شهیدان این حرکت شتاب پیدا خواهد کرد گفت: همانطور که بعد از شهادت شهید تهرانی مقدم صنعت موشکی رشد کرد، بعد از شهادت شهید فخری زاده نیز دستاوردهایی که در علوم نوین از سوی وی دنبال می شد توسط شاگردان این شهید ادامه پیدا خواهد کرد.

آیت الله کعبی با اشاره به اینکه شهید فخری زاده به مزد جهاد خود رسید تاکید کرد: بدون شک مزد جهاد شهادت است، شهادت شهید فخری زاده برای جهاد علمی ملت و به خصوص جوانان این مرز و بوم الهام بخش خواهد بود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه باید هسته های نفوذی موساد در این عملیات تروریستی شناسایی شوند گفت: باید ضربه پشیمان کننده به رژیم صهیونیستی زده شده و غرش موشک ها خواب را از چشمان رژیم صهیونیستی برباید.

وی با انتقاد از کسانی که با وجود چنین اقدامات تروریستی همچنان درپی مذاکره و بازگشت به برجام هستند عنوان کرد: پاسخ امیدواران به بایدن ترور شهید فخری زاده است، این ترور نشان داد که آمریکا همیشه از سازش برای ضربه قوی تر به ملت ایران استفاده می کنند.

آیت الله کعبی گفت: امیدواری به برجام و ادامه مذاکره جز ذلت دستاوردی برای جمهوری اسلامی ایران نداشته و راه حل مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی افزایش اقتدار ملی است.

 

انتهای پیام/ک

Share/Save/Bookmark