داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دادستان زابل:
طرح ویژه ای برای دستگیری فروشندگان مواد مخدر در زابل داریم/کانال های بالای 3 هزار عضو باید مجوز داشته باشند
کد مطلب: ۶۶۹۱۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
دادستان عمومی و انقلاب زابل گفت: طی ۴۸ ساعت که کل معتادان خیابانی زابل جمع آوری شده بودند آمار سرقت در این شهرستان به صفر رسیده بود.
طرح ویژه ای برای دستگیری فروشندگان مواد مخدر در زابل داریم/کانال های بالای 3 هزار عضو باید مجوز داشته باشند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ، محمد سرگزی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: رسانه ها تاثیر بسزایی در جامعه دارند لذا با کسانی که از این طریق قصد مخدوش کردن جامعه را داشته باشند به جد برخورد می شود.
وی افزود: ایجاد وبلاگ و سایت توسط افراد جرم محسوب نمی شود اما رفتارهایی از قبیل انتشار اخبار کذب، توهین و ... توسط فرد اداره کننده سایت جرم محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
سرگزی خاطرنشان کرد: همچنین تمامی کانال های تلگرامی که بازدید آنها از ۷۰۰ بیشتر باشد و بیش از ۳ هزار عضو داشته باشند باید مجوز رسمی دریافت کنند که پلیس فتا از هم اکنون پیگیر این کانال های تلگرامی خواهد شد.
وی همچنین تصریح کرد: تا جایی که بتوانیم مشکلات مردم ، را از طریق پیگیری قضایی حل خواهیم کرد، تا مردم از این لحاظ دچار دردسر نشوند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زابل با اشاره به عملکرد خوب نیروی انتظامی در جمع آوری معتادان خیابانی اظهار کرد: تا کنون ۳۲ باب منزل که اقدام به فروش مواد مخدر می کردند در شهرستان زابل پلمپ شده است.
وی با اشاره به اینکه حتی یک گرم از مواد مخدر در منزل فروشندگان مواد مخدر جرم محسوب می شود بیان داشت: طی ۴۸ ساعت که کل معتادان خیابانی زابل جمع آوری شده بودند آمار سرقت در این شهرستان به صفر رسیده بود.
سرگزی با بیان اینکه تعداد کارتن خواب های زابل بسیار کم است گفت: تا کنون ۷۰۰ نفر از کسانی که در سطح خیابان و سطل های زباله اقدام به جمع آوری آشغال ، پلاستیک و قوطی های فلزی می کنند شناسایی شده اند.
وی خاطرنشان کرد: حضور سازمان بازرسی در منطقه سیستان الزامی و ضروری است چرا که این نهاد با مشاوره و راهنمایی می تواند از وقوع بسیاری از جرائم پیشگیری کند.

انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark