داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
بوکسور ایرانى؛ درخشش در بریتانیا و یک وعده جذاب
کد مطلب: ۶۸۹۹۵
تاریخ انتشار:يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
بوکسور ایرانی بعد از یک برد هیجان انگیز در بریتانیا در آستانه ورود به جمع ٣٠ بوکسور برتر حرفه اى دنیا قرار دارد.
بوکسور ایرانى؛ درخشش در بریتانیا و یک وعده جذاب

محمد علی بیات، بوکسور ایرانی‌الاصل که در امارات تمرین می‌کند، شب گذشته در مبارزه‌ای که در شهر گلاسگو و در چارچوب مسابقات بوکس حرفه‌ای انگلیس برگزار شد، برابر «آرتورز کولیاکائوس» از لیتوانی قرار گرفت.


این بوکسور لیتوانیایی که سابقه مبارزه با 3، 4 تن از بوکسورهای برتر جهان را دارد، مقابل بیات ناک اوت شد تا شانزدهمین برد این بوکسور ایرانی رقم بخورد.


محمدعلی بیات که در مجموع 18 مبارزه تاکنون در کارنامه حرفه‌ای خود داشته، 16 برد به دست آورده و هر 16 حریف خود را هم ناک اوت کرده است. او اولین ایرانی به حساب می‌آید که در چارچوب این مسابقات به میدان رفته و حالا در آستانه یک اتفاق بزرگ قرار دارد.

 

 


این بوکسور ایرانی اگر بتواند مبارزه بعدی خود در ماه مارس را با پیروزی پشت سر بگذارد، به جمع 30 بوکسور حرفه‌ای دنیا می‌پیوندد.


پیش از احسان روزبهانى از ایران که هم اکنون کاپیتان تیم ملى بوکس به حساب مى آید، مدتى در بوکس حرفه اى فعالیت مى کرد.


اتفاق قابل توجه درباره محمدعلی بیات این است که او بعد از این پیروزی تصمیم گرفته با جایزه‌اش به بوکسورهای ایرانی کمک کند. بیات در آخرین سفر خود به ایران با حضور در اردوی تیم ملی بوکس به ملی پوشان و استکی، سرمربی تیم ملی قول داده بود در سفر بعدی خود به ایران به بوکسور یک دست گرمکن، یک کفش بوکس و یک دستکش بوکس هدیه بدهد.


البته در ابتدا بیات وعده داد یک دستکش بوکس و یک کفش بوکس به ملى پوشان که خیلى از آن ها از شهرستان هاى نه چندان مطرح وارد تیم ملى شدند بدهد، اما وقتى استکى از کمبود گرمکن خبر داد، او تهیه گرمکن ملى پوشان را هم بر عهده گرفت.

 

 


حالا بیات با جایزه ای که از برد مبارزه دیشب خود کسب کرده، می خواهد به زودی به وعده اش در قبال بوکسورهای ایرانی عمل کند.

Share/Save/Bookmark