داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
سال نو مبارک؛
بهار فصل رویش و رستن، طلیعه ای است برای دوباره زیستن
سردبیر
کد مطلب: ۲۳۶۵۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۳:۲۶
اوشیدا: بهار رستاخیز طبیعت است بهانه ای است تا با نو شدن روزگار، جامه های کینه و عداوت و هر آنچه گناه است از تن بدرآریم وجامه ی زیبای دوستی و مهربانی و بی آلایشی را بر تن نماییم.
بهار فصل رویش و رستن، طلیعه ای است برای دوباره زیستن
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: بهار فصل رویش و رستن، طلیعه ای است برای دوباره زیستن. تولدی دوباره که طبیعت در پی خاموشی و سردی زمستان جان می گیرد و نشاط می یابد. بهار تلنگر است، تلنگری به انسان که معاد را به خاطر آورد و هم از این روست که پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) فرمود: اذا رایتم الربیع فاکثرو ذکرالنشور، هنگامی که بهار را دیدید بسیار از قیامت یاد کنید. بهار رستاخیز طبیعت است بهانه ای است تا با نو شدن روزگار، جامه های کینه و عداوت و هر آنچه گناه است از تن بدرآریم وجامه ی زیبای دوستی و مهربانی و بی آلایشی را بر تن نماییم، پستی ها را از خود بزداییم و گوهر دل را به نور ایمان جلا دهیم.

سالي كه گذشت با هدايتهاي مدبرانه رهبر معظم انقلاب و همراهي مردم شاهد گام بزرگ ملت براي خلق حماسه سياسي در انتخابات و نمايش شكوهمند هموطنان در صحنه هاي مختلف حمايت از نظام مقدس جمهوري اسلامي از جمله در ۲۲ بهمن بوديم و در حقيقت حماسه هاي سياسي مردم فهيم و بزرگوار ايران اسلامي بار ديگر ياس دشمنان را به دنبال داشت و اميد و نشاط و حس پايمردي را در كشور اسلامي بيش از گذشته ايجاد كرد.ملت و دولتمردان به پيروي از منويات رهبر و مراد خويش، كمر همت بر خلق حماسه اقتصادي بسته و همچنان عزم بر تحقق آن دارند.

بي ترديد با عمل به منويات رهبر معظم انقلاب ، رویکردها و هدف گذاریهای دولت تدبیر و امید در این زمینه، تكيه بر منابع داخلي، تلاش دوچندان مسوولان و اتكاي به اراده و صبوري ملت ايران و همكاري و همراهي بيش از پيش مردم شريف، حماسه اقتصادي مد نظر رهبري محقق خواهد شد.

با تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، فرا رسیدن بهار و نوروز را که مملو است از نغمه چکاوک و تبسم گل تبریک و تهنیت عرض نموده ، سال آتی را سالی سرشار از سلامتی و موفقیت براي مردم سیستان و ملت بزرگ ایران و مسوولان و دولتمردان خدوم ايران اسلامي آرزومندیم .
Share/Save/Bookmark