داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
بیانیه خانواده شهدا در پی تخریب قبور شهدا در پارک ملت زابل
کد مطلب: ۶۳۸۹۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
خانواده شهدا زابل در پی تخریب قبور پاک شهدای گمنام واقع در پارک ملت زابل توسط شهرداری، اقدام به انتشار بیانیه کرده اند.
بیانیه خانواده شهدا در پی تخریب قبور شهدا در پارک ملت زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ (قل هل تربصون بنا الا احدی الحسنیین و نحن نتربص بكم ان یصیبكم الله) (توبه-۵۲) بگو آیا درباره ما جز یكی از دو نیكی را انتظار دارید. یا به شهادت می رسیم و یا پیروز می شویم. در هر حال خداوند خون شهید را تضمین كرده و آن را هدر نمی داند.

اقدام غیر اخلاقی و غیرشرعی تخریب قبور مطهر شهدای پرآوازه (گمنام ) واقع در پارک ملت شهر ولایتمدار زابل توسط برخی از عوامل شهردارى قلب دهها هزاران سيستانى و بخصوص خانواده شهداى منطقه را جريحه دار نمود.

انجام اينگونه اعمال غیر کارشناسانه و دور از موازين اسلامى که با اعتقادات مردم سروکار دارد آن هم در خفا و دور از چشم مردم، رسانه ها و خانواده شهداء نشان مى دهد كه برخى مسئولين تصور کرده اند شايد شهداى گمنام در سيستان غریب و تنها هستند و ياريگرى ندارند درصورتى كه اينچنين نيست و تک تک این مردم پدر و مادر و خواهر و برادر این شهدا هستند که اگر چه در غربت دفن شده اند اما این عزیزان چشم و چراغ و ولی نعمت ما هستند و خيل عظيم ادامه دهندگان راهشان اماده دفاع از حريم شهید و شهادت در سيستان هستند.

مردم شریف و ولایتمدار سیستان علی الخصوص خانواده شاهد و ایثارگر درحال حاضر نيز صبر پیشه کرده و منتظر اقدام قانونى مراجع رسمى وقانونی هستند و درصورت عدم اقدام مناسب از طرف متولیان امر با تآسی به رهبر عزیزمان و ولی امر مسلمین جهان به و‌ظیفه شرعی و اسلامی خود که همانا امر به معروف و نهی از منکر میباشد در مقابل هتاکان به شعائر اسلامی اقدام خواهند نمود.

جمعی از ایثارگران و خانواده های معظم شاهد دارالولایه ( زابل )

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark