داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۰
 
مسئول کارخانه آرد سراوان:
اشتغال زایی برای 37 نفر در کارخانه آرد سراوان/ بالا بودن مالیات مهم ترین مشکل این مجموعه
کد مطلب: ۶۴۳۳۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳
مسئول کارخانه آرد سراوان از بالا بودن مالیات ابراز گلایه کرد و گفت: در دیوان عالی عدالت اداری از سازمان امور مالیاتی در سال 93 به دلیل بالا بودن مالیات طرح شکایت داشته است.
اشتغال زایی برای 37 نفر در کارخانه آرد سراوان/ بالا بودن مالیات مهم ترین مشکل این مجموعه
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، زاهد بلوچ زهی در گفت و گو با شستون، با اشاره به اینکه کلنگ احداث کارخانه آرد در شهرک صنعتی سراوان از در سال ۸۳ به زمین زده شد، اظهار کرد: عملیات احداث کارخانه آرد سراوان در سال ۹۱ به پایان رسید.

وی افزود: پس از اتمام پروژه، پروانه بهره برداری نیز اخذ شد و از همان سال نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.

مسئول کارخانه آرد سراوان ادامه داد: در ابتدا برای ۲۰ نفر زمینه اشتغال را فراهم کرده اند و در حال حاضر ۳۷ نفر در این کارخانه به طور مستقیم مشغول به کار هستند.

بلوچ زهی با بیان اینکه برای بیش از هزار نفر زمینه اشتغال به صورت غیر مستقیم فراهم شده، خاطر نشان کرد: در بحث حمل گندم به دلیل بالا بودن هزینه حمل و کمبود ماشین حمل بار، با مشکل مواجه شده اند.

وی همچنین از بالا بودن مالیات گلایه کرد و گفت: در دیوان عالی عدالت اداری از سازمان امور مالیاتی در سال ۹۳ به دلیل بالا بودن مالیات طرح شکایت داشته است.

مسئول کارخانه آرد سراوان در خصوص شایعه تردد موش در انبار این کارخانه، اظهارکرد: این افراد به دنبال جو سازی علیه کارخانه آرد شهرستان هستند و به این موضوع را تکذیب کرد.
Share/Save/Bookmark