داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
افزایش محبوبیت نوت‌بوک‌های لمسی در بازار جهانی
کد مطلب: ۱۶۹۰۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۲
اوشیدا:رایانه‌های شخصی فوق‌باریک در این دوره زمانی بیشترین سهم در نوت‌بوک‌های لمسی را به خود اختصاص دادند در مجموع 1.7 میلیون دستگاه رایانه فوق‌باریک لمسی در این دوره زمانی وارد بازار جهانی شد. در این دوره زمانی 4.5 میلیون دستگاه نوت‌بوک معمولی هم به فروش رسید.
افزایش محبوبیت نوت‌بوک‌های لمسی در بازار جهانی
پایگاه خبری اوشیدا:در نیمه نخست سال ۲۰۱۳ میلادی عرضه جهانی نوت‌بوک‌های مجهز به نمایشگر لمسی به ۶.۲ میلیون دستگاه معادل ۷ درصد از تمام نوت‌بوک‌های عرضه شده به جهان رسید.

به گزارش فارس به نقل از سلولار نیوز در سال ۲۰۱۳ میلادی عرضه جهانی نوت‌بوک‌های شخصی مجهز به نمایشگر لمسی به بیش از ۱۹.۸ میلیون دستگاه می‌رسد تا با این اتفاق ضریب نفوذ این محصول بین رایانه‌های شخصی ۱۱ درصد محاسبه شود.

مرکز تحقیقاتی NPD DisplaySearch پیش‌بینی کرده است که در سال ۲۰۱۷ میلادی ۶۴.۲ میلیون دستگاه نوت‌بوک لمسی وارد بازار جهانی می‌شود که این رقم معادل ۴۰ درصد نوت‌بوک‌های شخصی عرضه شده در آن سال است.

در نیمه نخست سال ۲۰۱۳ میلادی عرضه جهانی نوت‌بوک‌های مجهز به نمایشگر لمسی به ۶.۲ میلیون دستگاه معادل ۷ درصد از تمام نوت‌بوک‌های عرضه شده به جهان رسید.

رایانه‌های شخصی فوق‌باریک در این دوره زمانی بیشترین سهم در نوت‌بوک‌های لمسی را به خود اختصاص دادند در مجموع ۱.۷ میلیون دستگاه رایانه فوق‌باریک لمسی در این دوره زمانی وارد بازار جهانی شد. در این دوره زمانی ۴.۵ میلیون دستگاه نوت‌بوک معمولی هم به فروش رسید.

در نیمه نخست سال ۲۰۱۳ میلادی ایسوس بزرگترین فروشنده نوت‌بوک‌های لمسی بود و پس از آن به ترتیب شرکت‌های لنوو، ایسر، اچ‌پی و سونی قرار گرفتند.

"ریچارد شیم"( Richard Shim) مدیر تحقیقات NPD DisplaySearch در این خصوص گفت: «عرضه نوت‌بوک‌های لمسی در بازار جهانی نوت‌بوک‌ها طی فصل نخست سال جاری میلادی نسبتا کم بود. ما پیش‌بینی می‌کنیم که عرضه آن‌ها در فصل دوم امسال ۱۰ درصد افزایش یابد».
Share/Save/Bookmark
مرجع : خبر فاسی
    عکاس :