داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل:
امام خمینی (ره) مظهر انقلاب اسلامی ایران است/دشمن از بی بصیرتی افراد سوءاستفاده می کند
کد مطلب: ۶۷۰۳۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل گفت:بی بصیرتی و جهل باعث بوجود آمدن مشکلاتی در یک جامعه خواهد شد، کلیه فتنه هایی که در طول انقلاب اسلامی به وجود آمده است ، به واسطه بی بصیرتی و جهل افراد است.
امام خمینی (ره) مظهر انقلاب اسلامی ایران است/دشمن از بی بصیرتی افراد سوءاستفاده می کند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مراسم گرامیداشت ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای قیام ۱۵ خرداد در حسینیه شهیدین شهرستان زابل با حضور جمعی از مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان زابل برگزار شد.
در این مراسم سرهنگ علی ثمره حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل ضمن تسلیت ایام سوگواری امام راحل گفت: امام خمینی (ره) مظهر انقلاب اسلامی ایران است چرا که این انقلاب شکوهمند را در سراسر دنیا با نام ایشان می شناسند.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران از جمله رخداد های مهم تاریخ معاصر است که پیامدهای بسیاری در حوزه های سیاسی ،اجتماعی و .. در ایران و سراسر جهان گذاشته است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل به مولفه های مهم حضرت امام برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران به واسطه مولفه هایی همچون توکل به خداوند متعال بوده است.
ثمره حسینی تصریح کرد: صبوری، مقاومت ، پایداری و فداکاری ملت ایران یکی دیگر از مولفه ها مهم در پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی ایران است.
وی ادامه داد: روحیه شهادت طلبی مردم ایران در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و خفاظت از حوزه سرزمینی خود در جهان بی همتاست، امروز نیز شهید حججی های بسیاری حتی در سیستان نیز وجود دارد که می تواند آینده سازان این کشور باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل خاطرنشان کرد: معنویت یکی دیگر از مولفه های پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود، معنویتی که رزمندگان اسلام را در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی رساند و باعث اقتدار امروز نظام جمهوری اسلام شده است.
وی همچنین گفت: بی بصیرتی و جهل باعث بوجود آمدن مشکلاتی در یک جامعه خواهد شد، کلیه فتنه هایی که در طول انقلاب اسلامی به وجود آمده است ، به واسطه بی بصیرتی و جهل افراد است.
ثمره حسینی خاطرنشان کرد: امروز کشور نیاز به بصیرت افزایی دارد چرا که امروز آمریکایی ها می تواند از بی بصیرتی برخی از افراد از کشور سوءاستفاده کند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل با اشاره به وحدت مستحکم ملت ایران در برابر دشمنان انقلاب گفت: انسجام و یکپارچگی ملت ایران باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد ، امروز دشمن بر روی این مسئله مسلمان دست گذاشته است که نیاز به حفظ هوشیاری بیشتر دارد.
ثمره حسینی همچنین بیان داشت: امروز با همه توطئه های دشمن برکات و ثمرات انقلاب ادامه دارد و با سرعت بیشتری این جریان الهی در حال حرکت به سمت جلو است.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark