داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نماینده مردم سیستان در گفتگو با اوشیدا؛
نیروی انتظامی نقش مهم و غیرقابل انکاری در برقراری امنیت در جامعه دارد
کد مطلب: ۴۰۰۲۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۳
نماینده مردم سیستان گفت: نعمت امنیت یکی از نعمتهای بزرگ خداوندی است و نیروی انتظامی نیز نقش مهم و غیرقابل انکاری در برقراری امنیت در جامعه بر عهده دارد.
نیروی انتظامی نقش مهم و غیرقابل انکاری در برقراری امنیت در جامعه دارد
سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ضمن تبریک و گرامی داشت هفته نیروی انتظامی به این قشر و مجری برقرای امنیت در جامعه گفت: نعمت امنیت یکی از نعمتهای بزرگ خداوندی است و نیروی انتظامی نیز نقش مهم و غیرقابل انکاری در برقراری امنیت در جامعه بر عهده دارد.

نماینده مردم سیستان با بیان اینکه حضور نیروی انتظامی در تمامی صحنه ها زمینه ساز آرامش است، تصریح کرد: امروزه این آرامش، آسایش و فراغ بالی که درکشور و  استان سیستان و بلوچستان  داریم از همت بلند و والای سبزپوشان نیروی انتظامی است.

حسینی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی استان و منطقه سیستان عنوان کرد: نیروی انتظامی در همه مباحث جامعه از پیشگیری آسیب های اجتماعی، مبارزه با قاچاق و اعتیاد، برخورد با هنجارشکنان و ... نقش مهم و اساسی دارد.

وی با یبان اینکه امنیت یکی از مولفه های توسعه و پیشرفت هر کشور است، تصریح کرد: نیروی انتظامی با عزم جدی، در جهت برقراری این امنیت و جلب رضایت‌ مردم اقدامات خوبی را انجام داده است.

نماینده مردم سیستان بیان کرد: کارکنان، ماموران و فرماندهان نیروی انتظامی به عنوان خدمتگزاران نظام و انقلاب رسالت های سنگینی در زمینه برقراری نظم، امنیت و آرامش در جامعه و مرزها بر عهده دارند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark