داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
به مناسبت هفته بسیج؛
۵۶ برنامه در شهرستان نیمروز اجرا می شود/ اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی مهم ترین برنامه های اجرایی
کد مطلب: ۶۲۱۴۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۲
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نیمروز گفت: به مناسبت هفته بسیج ۵۶ برنامه در شهرستان نیمروز اجرا می شود.
۵۶ برنامه در شهرستان نیمروز اجرا می شود/ اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی مهم ترین برنامه های اجرایی
سرهنگ پاسدار علی محبی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: هفته بسیج در شهرستان نیمروز همانند هر سال با برنامه های متنوعی همراه خواهد بود که در این راستا محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در راس برنامه ها قرار دارد.

وی افزود: دوشنبه با عنوان بسیج اقتصاد مقاومتی و سازندگی نامگذاری شده که در این راستا نشست روشنگری، افتتاح صنایع تبدیلی، بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی و اعزام گروه های جهادی به مدت یک روز به مناطق محروم از جمله مهم ترین برنامه های این روز به شمار می رود.

محبی تصریح کرد: روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه با نام بسیج محرومیت زدایی و خدمات رسانی نامگذاری شده و برنامه های اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم جهت ویزیت، افتتاح دو ساختمان پایگاه بسیج شهید پودینه و شهید آذرنگ، پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی، افتتاح و تحویل خانه محروم و برگزاری کلاس های مشاوره ای حقوق اقتصادی و جهادی در این روز اجرا می شود.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان نیمروز خاطرنشان کرد: گردهمایی نشست سیاسی کارکنان و سربازان، برگزاری یادواره شهدا، همایش مشترک ائمه جمعه و جماعات، همایش تبیین افزایش جمعیت و تجلیل از پیشتازان بازگشت به حجاب برتر در روز چهارشنبه اول آذر که به نام بسیج اعتلای فرهنگی و اجتماعی نامگذاری شده اجرا می شود.

وی ابراز داشت: در روز پنج شنبه که به نام بسیج، اندیشه ورزی و تولید علم نامگذاری شده برنامه های یادواره شهدا آبروی محله ها، اعزام گروه های جهادی جهت غبارروبی گلزار شهدا، نشست فرهنگی مادران پرچمدار مقابله با جنگ نرم و تجلیل از خانواده شهدا در دستور کار قرار دارد.

محبی بیان داشت: بسیج، مسجد محوری و ولایتمداری عنوان روز جمعه سوم آذر ماه است که همایش پیاده روی خانوادگی، استقرار دو نفر متخصص و فوق تخصص اطفال در سفیدآبه و حضور سازمان یافته بسیجیان در نماز جمعه و سخنرانی فرمانده پیش از خطبه های نماز جمعه در آن اجرا خواهد شد.

وی تاکید کرد: در روز شنبه چهارم آذر نیز به نام بسیج، دولت، مقاومت و استکبار ستیزی برنامه های سخنرانی هادیان سیاسی درباره استکبار ستیزی در مدارس و جلسه هم اندیشی روحانیون مساجد در سطح شهرستان برگزار می شود.

محبی در پایان گفت: بسیج، جهادگر و عمل انقلابی عنوان آخرین روز هفته بسیج خواهد بود که برنامه های تجمع و فراخوانی باشکوه بسیجیان گردان های عاشورا، بیت المقدس، کوثر و گردان های بدر و مائده، فراخوانی اقتدار توسط گردان های بیت المقدس و آغاز طرح گشت محله محور با عنوان حماسه خدمت و امنیت از جمله مهم ترین برنامه های آن می باشد.

انتهای پیام/ س ب
Share/Save/Bookmark