داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یک کارشناس سیاسی:
محبوبیت نظام جمهوری اسلامی ایران جهانی است/امنیت دستاورد مهم انقلاب
کد مطلب: ۷۳۳۰۴
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۱
امیر فرزادی گفت: امنیت یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.
محبوبیت نظام جمهوری اسلامی ایران جهانی است/امنیت دستاورد مهم انقلاب
امیر فرزادی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا گفت: به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران یک معجزه تاریخی بود که به دست خمینی کبیر به وقوع پیوست.

وی افزود: در چنین روزی با رای ۹۸ درصد مردم کلمه آری به جمهوری اسلامی از صندوق انتخابات بیرون کشیده شد تا نظام جمهوری اسلامی تشکیل شود.

فرزادی بیان کرد: بعد از این انقلاب شكوهمند انقلاب های دیگری نیز در کشورهای همسایه شکل گرفت که هیچکدام به دلیل نداشتن رهبری با درایت شکست خوزدتد.

وی گفت: جمهوری اسلامی امروز بعد از گذشت چهار دهه در اوج پختگی قرار دار یه طوری که امروز به یکی از قدرتمند تزین کشورهای جهان از نظر نظامی تبدیل شده است.

فرزادی افزود: امنیت یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است که در کشورهای محدودی می توان این میزان از امنیت را مشاهده کرد.

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: مردم ایران در سخت ترین شرایط کشور هم پای نظام ایستاده اند که این نشان از ولایت مداری و محبوبیت نظام در جامعه دارد.

وی بیان کزد: محبوبیت نظام جمهوری اسلامی ایران محدود به مردم کشور نیست بلکه خارج از مرزهای کشور هم مردم ، این نظام را از خود می دانند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark