داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل:
مردم و نیروهای مسلح راز موفقیت انقلاب اسلامی هستند/ بسیج دانشگاه عرفان و معرفت است
کد مطلب: ۷۲۲۲۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵
موسی سنچولی گفت:وظیفه رسانه ها امروز برای آگاه کردن مردم بسیار سنگین است، باید واقعیت ها را به مردم بیان کرد تا دشمن نتواند به اهداف شوم خود برسد.
مردم و نیروهای مسلح راز موفقیت انقلاب اسلامی هستند/ بسیج دانشگاه عرفان و معرفت است
به گزارش اوشیدا؛ نشست خبری سرهنگ موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل با اصحاب رسانه صبح امروز در محل سالن جلسات این ناحیه برگزار شد.

موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل در این نشست گفت: سپاه خانه همه ملت است امروز باید حس عدالت خواهی در جامعه رشد پیدا کند مقوله ای که حق شهروندی را بهتر می توان شناخت.


وی افزود: در عمر با برکت انقلاب اسلامی دشمن همواره گرفتاری های بسیاری برای ملت ایران به وجود آورد و با ترور های نا جوانمردانه یاران امام (ره) را از ایشان جدا کردند.


سنچولی تصریح کرد: دشمن در اوایل انقلاب اسلامی با به شهادت رساندن افراد و مسلح کردن گروهک های مختلف فجایع انسانی رقم زدند تا مردم را از انقلاب بترسانند.

وی ادامه داد: همچنین بسیاری از نزدیکان پهلوی سرمایه های کشور را خارج کردند و ثروت عظیمی را به غارت بردند.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل گفت: امام(ره) ۱۵ سال به واسطه تبعید از کشور دور بود اما بازهم سیاست های آن دوران را به خوبی رصد می کردند.


وی گفت: آخرین نقشه دشمن برای انقلاب اسلامی تحمیل کردن جنگ هشت ساله به ملت ایران بود که بیش از ۳۸ کشور با صدام مشارکت داشتند و تا دندان او را مسلح کردند.


وی بیان کرد: رسانه های بیگانه در دوران جنگ انقلاب را سرکوب می کردند اما امام (ره) یک فرمولی به دنیا معرفی کزد که ورق را به نفع ما برگردانند.


سنچولی تصریح کرد: در همه دنیا فرماندهان نظامی باید افراد مسن با تجربیات جنگی باشند اما در هنگام جنگ ما اینگونه فرماندهان را نداشتیم، امام (ره) به جوانان ۲۰ ساله اعتماد کرد و مدیریت و اداره کشور را به آنها سپرد.


وی ادامه داد: اعتماد به جوانان سرانجام حاج قاسم سلیمانی را تحویل انقلاب اسلامی داد که امسال در هفته بسیج از حضور این شهید گرانقدر محروم هستیم.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل خاطر نشان کرد: تشکیل بسیج مستضعفین فرمول خاصی بود که امام (ره) آن را به جهان معرفی و همه اقشار مختلف را در دفاع مقدس تاثیر گذار کرد.


وی گفت: بسیج دانشگاه عرفان و معرفت است، آن چیزی که امروز دشمن را به زانو درآورده نتیجه خرد جمعی و فرمول انسان سازی است که امام آن را به جهان معرفی کرده‌ است.

سنچولی ادامه داد: دشمن نمی تواند با ۸۵ میلیون تفکر مقابله کند فرمول پیروزی بسیج نیز مردم بسیجی در کنار نیروهای مسلح است.

سنچولی خاطرنشان کرد: بسیج شجره طیبه است، بسیج همان است که وقتی صحبت از جنگ می شود جان خود را تقدیم انقلاب اسلامی می کند.


وی گفت: در شرایط امروز بسیاری از مشکلات مربوط به سو مدیریت است، باید افراد لایقی را برای مدیریت انتخاب کنیم.


سنچولی گفت: حضرت آقا بارها شرایط افراد اصلح را بیان کرده اند ما باید به این شرایط توجه و به آن عمل کنیم.


وی افزود: امروز باید سینه چاک دستاورد های انقلاب باشیم، ما یقین داریم که مرز اعتقادی حاج قاسم سلیمانی در خارج از مرزهای ایران مطرح می شود.


سنچولی خاطر نشان کرد: وظیفه رسانه ها امروز برای آگاه کردن مردم بسیار سنگین است، باید واقعیت ها را به مردم بیان کرد تا دشمن نتواند به اهداف شوم خود برسد.

وی گفت: در هفته بسیج ۱۳۹ برنامه در دستور کار قرار دارد که در سه گروه ناحیه،حوزه و پایگاه برگزار خواهد شد.

سنچولی بیان کرد: برنامه های هفته بسیج در قالب فرهنگی، امنیتی، سازندگی، اجتماعی ، ورزشی و ... خواهد بود که با پروتکل های کامل بهداشتی برگزار می شود.

وی گفت: پنج یادواره شهید به همراه اجرای رزمایش کمک مومنانه و رژه موتوری بخشی از برنامه های هفته بسیج است.

سنچولی خاطرنشان کرد: در هفته بسیج روزانه یک رزمایش در شهرستان زابل برگزار می شود که در قالب رزمایش سلامت، طرح ثامن و ... خواهد بود

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark