داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
انصراف یک کاندیدا در منطقه سیستان
کد مطلب: ۶۹۱۴۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳
غلامرضا حقیقی کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زابل،زهک،هیرمند،نیمروز و هامون از حضور در جمع رقبا انصراف داد.
انصراف یک کاندیدا در منطقه سیستان
 به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ دکتر غلامرضا حقیقی کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زابل،زهک،هیرمند،نیمروز و هامون از حضور در جمع رقبا انصراف داد.
بیانه وی به شرح ذیل منتشر شده است

مجلس شورای اسلامی یک مرکز اساسی انقلاب و مظهر ظهور اراده مردم در صحنه های سیاسی است" (مقام معظم رهبری)

بسم ا... الرحمن الرحیم

با سلام و عرض احترام و ارادت خدمت تمامی مردم ولایت مدار و شریف سیستان و ضمن تقدیر و تشکر به دلیل حضور حماسی مردم انقلابی سیستان در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن به استحضار می رساند شرایط حساس کنونی کشور مستلزم حضور گسترده و همه جانبه قاطبه امت اسلامی در همه عرصه های سیاسی و اجتماعی کشور است. دشمن فریبکار در طول بیش از ۴ دهه ای که از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران می گذرد از تمام توان خود برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده کرده اما رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب و سایر دلسوزان نظام و حضور در صحنه به همراه وحدت اقشار مختلف ملت باعث شکست آنان گردیده است. حال که انتخابات مجلس شورای اسلامی در پیش است دشمن به طرق مختلف سعی در مایوس نمودن مردم و سرد نمودن فضای انتخابات دارد که هوشیاری و دقت نظر ملت این نقشه شوم را نیز نقش بر آب خواهد نمود.
اینجانب که با توکل برخداوند جل و جلاله به قصد خدمت به منطقه و ایران عزیز داوطلب نمایندگی مردم فهیم و شریف و دلاور سیستان شدم از آنجاییکه که موفق به ملاقات با بخش اعظم شما سروران گرامی در سطح شهرها و روستاهای سیستان نگردیده و نتوانستم پیام حضور و رویه های خدمتی خود را به گوش شما عزیزان برسانم به مصداق حدیث "مَنْ لمْ يشْكُر النَّاسَ لَمْ يشْكُر الله" ضمن عرض تشکر و کسب حلالیت از تمامی معتمدین، بزرگان، ریش سفیدان، علما و روحانیون، اساتید و مدرسین دانشگاه و بالاخص همکارانم در دانشگاه علوم پزشکی و خویشاوندان، که در این مدت سخاوتمندانه ما را همراهی کردند، بدینوسیله انصراف خود را از ادامه نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی به استحضار رسانیده ضمن دعوت به حضور گرم و پررنگ در پای صندوق های رای انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ۱۳۹۸، عاجزانه از خداوند متعال درخواست می نمایم که به همه ما بصیرتی عطا فرماید تا با انتخاب افرادی اصلح به عنوان نماینده خود موجبات آبادانی و رفع محرومیت از چهره غبار گرفته سیستان و سیستانی را فراهم آوریم.
لازم به ذکر است با توجه به سوال سروران و علاقمندان در زمینه اعلام حمایت از سایر کاندیداها مراتب فوق پس از انتشار برنامه ها و دیدگاههای بزرگواران به اطلاع مردم شریف و همراهان محترم خواهد رسید.
Share/Save/Bookmark