داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در راستای گرامیداشت هفته بسیج؛
برگزاری یادواره شهدای پایگاهی روستای تپه دز بنجار
کد مطلب: ۷۴۷۲۷
تاریخ انتشار:جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲
به مناسبت هفته بسیج یادواره شهدای پایگاهی توسط پایگاه شهیدان هرمزی حوزه مقاومت نجف اشرف سپاه بنجار در مسجد سیدالشهدای تپه دز برگزار شد.
برگزاری یادواره شهدای پایگاهی روستای تپه دز بنجار
به گزارش اوشیدا، به مناسبت هفته بسیج یادواره شهدای پایگاهی توسط پایگاه شهیدان هرمزی حوزه مقاومت نجف اشرف سپاه بنجار در مسجد سیدالشهدای تپه دز برگزار شد.
 در این مراسم که با حضور حجت الاسلام محمود حیدری پارسا، اقشار مختلف مردم ولایتمدار و بسیجیان، بخشدار بنجار، فرمانده حوزه، برگزار شد.
حجت الاسلام پارسا امام جمعه شهر بنجار در این مراسم با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و از رسالت های مهم بسیج محسوب می شود بیان کرد:وظیفه داریم تا از طرق مختلف ترویج دهنده فرهنگ شهادت باشیم و با عناوین مختلف با برگزاری محافل و مراسمات یادواره شهدا، ایثارگری های جهادگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را بیان کنیم.

وی افزود: همه ما برای ادامه راه پر افتخار شهدا وظیفه داریم و حداقل کاری که باید انجام شود برگزاری همین یادواره‌ها و زنده نگه داشتن نام و یا شهداست.

حجت الاسلام پارسا ادامه داد:باید راه شهدا را ادامه دهیم و معرفت، بصیرت، ولایتمداری، روحیه جهاد و تلاش در راه خدا و ایثار و از خودگذشتگی آن‌ها را در خود ایجاد کرده و به نسل بعد منتقل کنیم و خانواده شهدا در این جهت باید علمدار باشند.
Share/Save/Bookmark