داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رهبر انقلاب:
با توجه به اوج دوباره کرونا کمکهای قبلی باز هم باید ادامه پیدا بکند
کد مطلب: ۷۰۷۶۷
تاریخ انتشار:جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
با توجه به اوج دوباره کرونا کمکهای قبلی باز هم باید ادامه پیدا بکند سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای به مناسبت عید سعید قربان، با ملت ایران آغاز شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سخنرانی تلویزیونی رهبر معظم انقلاب به مناسبت عید سعید قربان دقایقی پیش آغاز شد.
با توجه به اوج دوباره کرونا کمکهای قبلی باز هم باید ادامه پیدا بکنداین سخنرانی از شبکه‌های رسانه‌ی ملی و همچنین از پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR و حساب‌های این پایگاه در شبکه‌های اجتماعی به‌صورت زنده در حال پخش است.

مشروح سخنان رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:

*دهه اول ذی‌الحجه دهه خاطره‌های پرشکوه، مهم و آموزنده است.

* این ده روز به ما نشان داد که حرکت در راه حق با وجود معجزات حضرت موسی مشکلاتی دارد.

* امیدواریم ملت عزیز ما دیروز را که روز عرفه بود، حض وافر را برده باشند و همه دعاها مستجاب شود.

* دهه دوم ذی‌الحجه دهه ولایت است. دهه سوم هم دهه‌ای است که حوادث مهمی دارد که مهمترین آن مباهله است. در آنجا مساله توحید است.

* یکی از دلخوشی‌هایم دیدار با مردم است، اما دشمن حقیر و خطیر یعنی ویروس کرونا مانع شده است. قرار بود به خاطر محرومیت از دیدار با مردم، این برنامه که اکنون داریم دیدار تصویری با جمعی از خدمتگزاران وادی سلامت و کمک مومنانه و... باشد. بعد گفتند که به دلیل مصوبه ستاد کرونا نمی‌توانند در مکانی جمع شوند، لغو شد.

*بنده سراغ ندارم و نشنیدم و گزارشی ندارم که در جایی (کشوری از کشورهای دنیا) تحرک و پشتیبانی مردمی که در مقابله با کرونا در ایران بود، وجود داشته باشد. در هشت سال دفاع مقدس حرکت ایثارگرانه مردمی جبهه‌ها را آراست.

* باتوجه به اوج دوباره بیماری باید این پشتیبانی‌ها دوباره انجام بگیرد.

* عده‌ای از مردم به جد آسیب دیدند و مشکلات فراوانی برای‌شان به وجود آمد. این را باید جبران کرد. عموم مردم همچنان که در جریان اول کمک مومنانه در آستانه ماه رمضان عمل کردند، بایستی دوباره این کار انجام بگیرد.

این خبر در دست تکمیل است . . .انتهای پیام/ط
Share/Save/Bookmark