داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
با حضور مسئولین استانی؛
بهره برداری از دومین خانه فرهنگ دیجیتال استان در شهرستان زهک/افتتاح سومین خانه دیجیتال در زاهدان
کد مطلب: ۳۲۵۴۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۴
حجت الاسلام علی خیور افزود: هدف از راه اندازی این خانه فرهنگ، جذب بیشتر جوانان و جلوگیری از تهاجمات و خرده فرهنگ های وارده می باشد.
بهره برداری از دومین خانه فرهنگ دیجیتال استان در شهرستان زهک/افتتاح سومین خانه دیجیتال در زاهدان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: دومین خانه فرهنگ دیجیتال سیستان و بلوچستان با حضور سید باقر حسینی نماینده حوزه سیستان در مجلس شورای اسلامی و عباسعلی دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان و سایر مسئولان و بزرگان شهرستان زهک به بهره برداری رسید.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در حاشیه این افتتاح در گفتگو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: این خانه فرهنگ دیجیتال بعد از خانه فرهنگ دیجیتال مسجد علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان، به عنوان دومین خانه فرهنگ دیجیتال با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.وی افزود: به زودی سومین خانه فرهنگ دیجیتال در مرکز استان راه اندازی خواهد شد و در صورت استقبال مردم زهک از این خانه فرهنگ، خانه های فرهنگ در مساجد این شهرستان افزایش خواهد یافت.

مسئول خانه دیجیتال زهک در خصوص کارای این مرکز بیان داشت: دانش آموزان و دانشجویان می توانند مقالات و تحقیقات خود را در این مرکز جستجو کنند در ضمن در این خانه فعالیت های اینترنتی و گیم نت انجام می شود و بالغ بر ۱۰۰ نرم افزار آموزشی، بازی و سایر نرم افزارهای مورد نیاز قشرهای مختلف وجود دارد که افراد علاقه مند می توانند از آن بهره ببرند.حجت الاسلام علی خیور افزود: هدف از راه اندازی این خانه فرهنگ، جذب بیشتر جوانان و جلوگیری از تهاجمات و خرده فرهنگ های وارده می باشد.

اولین خانه دیجیتال در یکی از شهرستانهای جنوبی استان سیستان و بلوچستان به  عنوان مرکز فرهنگی دیجیتالی به بهره برادری رسید که هم اکنون این مرکز فعال می باشد.

خانه دیجیتال زهک به عنوان دومین خانه فرهنگ/دیجیتال افتتاح گردید و سومین خانه فرهنگ/دیجیتال در زاهدان افتتاح خواهد شد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark