داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی:
سیاست آمریکا سگ محور است/ دیپلماسی اقتدار بهترین حرکت منطقه ای و سیاسی
کد مطلب: ۶۴۳۱۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵
نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست آمریکا سگ محور است بنابراین ایستادن در مقابل آن بهترین راهکار است.
سیاست آمریکا سگ محور است/ دیپلماسی اقتدار بهترین حرکت منطقه ای و سیاسی
سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: سیاست آمریکا سگ محور است بنابراین اگر در مقابلش بایستید عقب نشینی می کند اما اگر ترسیدید به طور حتم حمله خواهد کرد.

وی افزود: ترامپ علیرغم اینکه ترسوست اما سروصدای بسیاری می‌کند که در این راستا سردار سلیمانی مقتدرانه و آگاهانه در مقابل او ایستاد و این مسئله سبب عقب نشینی ترامپ و حتی قبول مذاکره بدون هرگونه پیش شرطی از سوی رئیس جمهور آمریکا شد.

حسینی تصریح کرد: سیاستمداران و دولتمردان برای دستیابی به موفقیت در سطح جهان اقتدار و شجاعت را پیشه خود کنند چرا که در زمانی که از موضع ضعف پیش رفتیم برجام به امضا رسید.

نماینده اسبق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بهترین حرکت منطقه ای و سیاسی اقتدار است که به برکت خون شهدا و مقام معظم رهبری به آن دست یافته ایم بنابراین با دیپلماسی اقتدار می توان در جهان درخشید و حرف اول را زد.

وی تاکید کرد: رئیس جمهور این بار شجاعت پیشه خود کرد که امیدواریم در ادامه هم با همین شجاعت و اقتدار پیش رود تا تمامی قدرت ها عقب نشینی کنند.


انتهای پیام
Share/Save/Bookmark