داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
بازگشت از نیمه راه!/ انصاری در پرسپولیس ماندنی شد
کد مطلب: ۷۲۱۵۲
تاریخ انتشار:شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۲
با نظر یحیی گل محمدی مدافع چپ پای قرمزها به این تیم بازخواهد گشت.
بازگشت از نیمه راه!/ انصاری در پرسپولیس ماندنی شد

به گزارش  اوشیدا به نقل از  راه دانا؛سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان محمد انصاری مدافع پرسپولیس در این تیم ماندنی شد. پرسپولیس که با جدایی ناگهانی شجاع خلیل زاده در خط دفاع با مشکل کمبود بازیکن روبروست، در چند وقت اخیر به دنبال گزینه های مختلف برای این پست بود که ظاهراً هرکدام به دلایلی شرایط حضور در جمع شاگردان یحیی گل محمدی را نداشتند.


از همین رو طی آخرین تصمیم یحیی گل محمدی قرار بر این شد که محمد انصاری، مدافع سابق پرسپولیس که به علت مصدومیت رباط صلیبی از لیست یحیی گل محمدی برای فصل بیستم خارج شده بود، به جمع قرمزها برگردد و در تمرینات حاضر شود.


پیش از این سرمربی پرسپولیس انصاری را در فهرست مازاد خود قرار داده بود و اعلام کرده بود نیازی به این بازیکن ندارد ولی حالا درشرایط حال حاضر این تیم که نیاز مبرم به یک مدافع احساس می شود و با توجه به محدودیت هایی که در جذب بازیکن وجود دارد، سرمربی پرسپولیس با بازگشت انصاری به جمع بازیکنانش موافقت کرده است.


از سوی دیگر انصاری نیز در این مدت با چند باشگاه لیگ برتری که خواهان به خدمت گرفتنش بودند وارد مذاکره شده بود ولی با هیچکدام به توافق نهایی نرسید تا در نهایت زمینه بازگشتش به پرسپولیس فراهم شود.


بدین ترتیب با توجه به بازگشت انصاری به پرسپولیس پرونده جذب یک مدافع جدید در جمع سرخ‌ها بسته شد.  به ویژه اینکه انصاری علاوه بر دفاع میانی، توانایی بازی در پست دفاع چپ را هم دارد و نبود جانشین برای سعید آقایی با جدایی محمد نادری هم که دغدغه دیگر پرسپولیس بود تا حدی رفع می شود.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark