داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۴
 
نباید به دشمن اجازه دهیم با تاکتیک های جنگ روانی به کشور ضربه بزند/عجز و ناتوانی دشمنان باعث شده به تروریست ها پناه ببرند
کد مطلب: ۶۶۳۰۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد زابل گفت: دشمن فهمیده که دیگر توان رویا رویی مستقیم با ایران اسلامی را ندارد و به همین خاطر به تروریست ها پناه برده شاید از طریق آن ها بتواند به ملت ما ضربه ای هر چند کوچک بزند.
نباید به دشمن اجازه دهیم با تاکتیک های جنگ روانی به کشور ضربه بزند/عجز و ناتوانی دشمنان باعث شده به تروریست ها پناه ببرند
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسین ملاشاهی زارع در گفتگو با پایگاه خبری اوشیدا اظهار داشت؛ پس از برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب، با وجود تبلیغات منفی دشمنان حضور پرشور و باشکوه اقشار مختلف مردم ثابت کرد که مردم ایران تا پای جان با اتحاد و همدلی و با اقتدا به رهبری پای انقلاب و خون مطهر شهدا ایستاده اند.

وی افزود: یکی از مهمترین مسائلی که در این شرایط حساس و با توجه به تحولات سیاسی و اجتماعی امروز جهان اسلام، باید به آن توجه داشت جنگ نرم دشمن است و با بصیرت و آگاهی کامل نسبت به آینده برای مقابله با آن مهیا شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل ابراز کرد: نباید اجازه دهیم دشمنان از تاکتیک فریب و جنگ روانی که برای ضربه زدن به جامعه اسلامی به وفور از آن بهره جسته اند استفاده کنند.

ملاشاهی زارع تصریح کرد: همچنین عقل حکم می کند که سکوت دشمن دلیل بر پایان شیطنت های آن نیست بلکه باید احتمال داد که در حال برنامه ریزی برای ضربه زدن از راهی دیگر است، آنچه از آیات و روایات بر می آید لزوم هوشیاری مسلمانان در برابر دشمن است.

این مدرس دانشگاه با اشاره به چشم طمع داشتن دشمنان به جمهوری اسلامی و منابع خدادای آن بیان داشت: ملتی که در معرض فریفته شدن است باید نسبت به دشمن فتنه های دشمن هوشیار باشد و غافل نشود تا آسیب نبیند.

وی با اشاره به شهادت تعدادی از مدافعان مرزهای کشورمان در حمله ای تروریستی دو روز پس از حضور پررنگ و حماسی مردم در یوم الله ۲۲ بهمن در استان سیستان و بلوچستان ابراز داشت: این اقدامات کور نشان می دهد دشمن فهمیده است که توان ایستادن رو در رو با مردم ایران را ندارد و به تروریست ها پناه برده تا از طریق آن ها به کشورمان ضربه بزند.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark