داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه هیرمند:
اهانت به پیامبر اکرم(ص) نتیجه روابط کشورهای اسلامی با استکبار جهانی است/آتش خشم مسلمانان دامن اهانت کنندگان را خواهد گرفت
کد مطلب: ۷۲۰۶۲
تاریخ انتشار:جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶
نماز جمعه شهرستان هیرمند در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد.
اهانت به پیامبر اکرم(ص) نتیجه روابط کشورهای اسلامی با استکبار جهانی است/آتش خشم مسلمانان دامن اهانت کنندگان را خواهد گرفت
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های نماز جمعه گفت: بعد از آن که سردمداران کشورهای اسلامی دست در دست استکبار جهانی گذاشتند دشمن میدان را برای خود خالی دانسته است و سرانجام به پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم اهانت کردند.

وی افزود: دشمن تصور می کند اگر چند حاکم جوان کشورهای اسلامی همراه آنها شوند دنیای اسلام خاموش می شود اما این تصور اشتباهی است.

امام جمعه هیرمند بیان کرد: پیامبر رحمت نور الهی است اگر دشمنان نور خورشید را با فوت کردن خاموش کنند نور پیامبر را هم می توانند لذا این امکان ندارد و اهانت کنندگان راه به جایی نخواهند برد.

وی گفت: بسیاری از یهودیان و مسیحیان امروز به اسلام روی آورده اند و این حرکات دشمن برای ترساندن آنها است موج گرایش به اسلام فراوان شده است و آنها نگران هستند که نکند کشورشان اسلامی شود.

حجت الاسلام و المسلمین گزمه ادامه داد: اراده الهی بر این است که وارثان زمین اهل بیت علیهم السلام هستند ، با حرکات دشمن دل خیلی از مسلمانان به درد آمده است و انتظار از دولت های اسلامی این است که ساکت ننشینند.

وی گفت: پیامبر همه چیز ما است، توهین کنندگان به پیامبر باید بدانند که آتش خشم اسلام دامن آنها را فرا خواهد گرفت که این وعده الهی است.

وی بیان کرد: انقلاب دوم ما بیرون کردن آمریکایی ها از ایران بود آنها میخواستند که با کودتا دوباره کشور را به دست نشانده های خود بدهند.

امام جمعه هیرمند بیان کرد: جریان لانه جاسوسی باید در دانشگاه ها تدریس شود مردم باید بدانند که چه نقشه شومی آمریکایی ها برای مردم ایران داشتند.

وی با اشاره به ۱۳ آبان نیز گفت: دو حادثه مهم در این روز در سال های مختلف شکل گرفته است اما هدف یکی بود تا انقلاب اسلامی سرافراز و سربلند شود.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark