داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
کمبود گاز دوباره به زابل رسید/مردم گران فروشان را معرفی کنند
کد مطلب: ۶۸۱۳۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷
مردم شمال استان سیستان و بلوچستان از نبود گاز مایع در شهرستان زابل اعلام نارضایتی کردند.
کمبود گاز دوباره به زابل رسید/مردم گران فروشان را معرفی کنند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ با آغاز فصل پاییز و خنک تر شدن هوا بزرگترین مشکل مردم سیستان نیز تشدید یافته است و همانند سال قبل مردم از نبود گاز در زابل خبر می دهند.
سال گذشته بود که مردم سیستان برای به دست آوردن کپسول های گاز باید ساعت ها در صف های طولانی می ایستادند، در سال جاری نیز به نظر می رسد که مشکلات گاز زودتر از سال قبل به سراغ آنها آمده است .
در سیستان معمولا ماشین های حمل گاز وجود دارد که کپسول های مایع گاز را در خیابان های معین شده ای به فروش می رسانند اما با این حال هم مردم طی روزهای اخیر با گرانی و همچنین کمبود گاز مواجه هستند.
غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی فرمانداری سهمیه گاز زابل افزایش یافته است و طی روزهای آینده به شهرستان تزریق می شود.
وی ادامه داد: مردم نگران گاز نباشند چرا که گاز مورد نیاز شهرستان تامین شده است و با رسیدن این محموله گازی قیمت های نیز خواهد شکست.


همچنین رضا شهری زاد رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت زابل نیز در این خصوص به خبرنگار اوشیدا گفت: با توجه به اینکه وظیفه این اداره نظارت بر فروش گاز است روزانه خودرو های حمل گاز مورد سنجش قرار می گیرند.
وی افزود: از مردم تقاضا داریم که افراد متخلف و گران فروش را به اداره صنعت، معدن و تجارت معرفی کنند تا در اسرع وقت با آنها برخورد قانونی صورت گیرد.
شهری زاد همچنین خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از کم فروشی نیز به صورت مداوم کپسول های گاز مورد وزن کشی قرار می گیرند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark