داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
بخشدار زابل:
مددجویان کمیته امداد در راستای رونق تولید گام بلندی برداشته اند/بیش از ۴ میلیارد تسهیلات اشتغالزایی در روستاها پرداخت شد
کد مطلب: ۷۳۱۷۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۹
علی راستگو گفت: تا کنون تعداد ۱۵۳ طرح اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد شده است.
مددجویان کمیته امداد در راستای رونق تولید گام بلندی برداشته اند/بیش از ۴ میلیارد تسهیلات اشتغالزایی در روستاها پرداخت شد
علی راستگو بخشدار بخش مرکزی زابل در گفت و گو با اوشیدا گفت: در شهر بنجار نزدیک به سه هزار و ۹۷۴ مدد جوی کمیته امداد حضور دارند که با توجه به مهارت و نیاز مبرم این افراد تسهیلات اشتغالزایی در اختیار آنها قرار گرفته است.

وی افزود: در همین راستا تا کنون ۱۵۳ طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات به افراد علاقه مند پرداخت شده است.

راستگو بیان کرد: همچنین تعداد ۹۳ واحد مسکن مددجویی در دو سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۱۵۵ میلیون تومان برای خانواده‌های نیازمند احداث شده است.

بخشدار بخش مر‌کزی زابل بیان کرد: کمیته امداد بنجار در سال جاری در خصوص جذب تسهیلات رتبه برتر را بین ادارات استان را کسب کرده است.

وی ادامه داد: در راستای ساخت مسکن همچنین به مددجویان کمیته امداد ۱۵ میلیون وام بی بهره و ۳۵ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می شود.

وی خاطر نشان کرد: همچنین خیرین نیک اندیش نیز در سال جاری ۷۸۹ میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی به خانواده‌های نیازمند بخش مر‌زی زابل کرده اند.

راستگو گفت: بخشی از کمک های نقدی خیرین در راستای خرید دام جهت اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی بنجار به کار رفته است.


انتهای پیام/


Share/Save/Bookmark