داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مسئول گروه جهادی شهید نامی زابل؛
خدمت به مردم بزرگترین افتخار ماست/ترمیم مدرسه امام جعفر صادق(ع) زابل آغاز شد
کد مطلب: ۶۴۴۴۹
تاریخ انتشار:شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۳
مسئول گروه جهادی شهید نامی حوزه شهید رجایی زابل گفت: از امروز و همزمان با آغاز رزمایش خدمت در زابل، پروژه ترمیم و زیبا سازی حیاط مدرسه امام جعفر صادق(ع) زابل با همکاری 15تن از بسیجیان این گروه جهادی آغاز شد.
خدمت به مردم بزرگترین افتخار ماست/ترمیم مدرسه امام جعفر صادق(ع) زابل آغاز شد
منصور محمودی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با اشاره به اینکه خدمت به مردم در قابل بسیج بزرگترین افتخار ماست، اظهار کرد: از سال ۸۹ تاکنون در زمینه گروه های جهادی و خدمت رسانی به مردم فعالیت داشته و این خدمت را بزرگترین دستاورد و افتخار خود می دانم.

وی افزود: بی شک هر جا پای بسیج به میان بیایید کارها به بهترین شکل پیش خواهد رفت چرا که بسیج مظهر خدمت به مردم و یاری رساندن به محرومان است .

مسئول گروه جهادی شهید نامی حوزه شهید رجایی زابل با اشاره به اقدامات پیشین این گروه جهادی در سطح شهرستان زابل، گفت: تنها در سال جاری بیش از ۴۰۰متر جدول بندی در مدرسه امام جعفر صادق(ع) و سیمان کاری کف این مدرسه به متراژ ۲هزار و ۴۰۰متر به همراه ۱۵نفر از بسیجیان این گروه جهادی انجام شده است.

وی ادامه داد: امروز نیز در راستای رزمایش خدمت محمد رسول الله(ص) کلید سیمان کاری بیش از ۴۰۰متر دیگر از حیاط این مدرسه را زده و ان شاء الله تا پایان شهریور ماه آن را به پایان خواهیم رساند.

محمودی در پایان با تاکید بر اینکه کمک به محرومات در خون بسیجیان است، تصریح کرد: مسئولین نیز باید با روحیه بسیجی به یاری محرومان و نیازمندان بشتابند و همچون این بسیجیان بی ادعا در گمنامی برای خدمت به خلق حاضر شوند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :