داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تجمع طلاب و روحانیون زابل در حمایت از سپاه پاسداران؛
فرمانده سپاه زابل: دشمن از ولایت مداری و مردمی بودن سپاه وحشت دارد
کد مطلب: ۶۶۶۹۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۷
طلاب شهرستان زابل پس از اقدام بی شرمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران به نشانه حمایت از این نهاد مقدس در حوزه علمیه این شهرستان تجمع کردند.
فرمانده سپاه زابل: دشمن از ولایت مداری و مردمی بودن سپاه وحشت دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ طلاب شهرستان زابل پس از اقدام بی شرمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران به نشانه حمایت از این نهاد مقدس در حوزه علمیه این شهرستان تجمع کردند.
در این مراسم سرهنگ علی ثمره حسینی فرمانده بسیج سپاه شهرستان زابل گفت: در روزهای اخیر موجی از حمایت مردم به سوی سپاه پاسداران روانه شده است که این نشان از مردمی بودن این نهاد دارد.
وی افزود: بصیرت آحاد مردم و واکنش به موقع ملت ایران در برابر هجمه های دشمن باعث شده است تا نقشه های شوم دشمنان انقلاب اجرایی نشود.
ثمره حسینی گفت: اگر تا به امروز انقلاب اسلامی بدون شکست به مسیر خود ادامه داده به واسطه ایستادگی ، مقاومت و بصیرت مردم ایران بوده است.
فرمانده بسیج سپاه شهرستان زابل خاطرنشان کرد: امروز اقتدار سپاه پاسداران دشمنانی را که خود را ابر قدرت جهان می نامند به وحشت انداخته است.

وی همچنین با اشاره به ولایت مداری پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ترس دشمنان انقلاب اسلامی از ولایت محوری و مردمی بودن سپاه پاسداران است.
ثمره حسینی عنوان کرد: سپاه همواره در شرایط سخت کشور در کنار انقلاب اسلامی و مردم ولایت مدار ایران اسلامی ایستاده است و این ویژگی باعث شده تا مردم نیز پشتوانه محکمی برای این نهاد مقدس باشند.
وی مردم ایران را پشتوانه محکم سپاه دانست و گفت: تمامی موفقیت های سپاه پاسداران در طول انقلاب اسلامی ایران به واسطه مردم شکل گرفته است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark