داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
شهردار زابل:
پروژه های پارک بانوان، بهسازی معابر و ورودی شهر در دستور کار قرار دارد/ نهضت آسفالت در زابل آغاز به کار می کند
کد مطلب: ۶۲۶۳۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۲
شهردار زابل گفت: به منظور افزایش رفاه عمومی در زابل سه پروژه پارک بانوان، بهسازی معابر و ورودی شهر در دستور کار قرار دارد.
پروژه های پارک بانوان، بهسازی معابر و ورودی شهر در دستور کار قرار دارد/ نهضت آسفالت در زابل آغاز به کار می کند
حمید نوری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: ضوابط کامل در دریافت عوارض حاکم بوده و به شدت از تبعیض دوری و بر پایه قانون، کارهای مردم راه اندازی می شود.

وی افزود: واحد اراضی وحقوقی با هماهنگی اداره ثبت اسناد نسبت به شناسایی پلاکهایی که متعلق به شهرداری است اقدامات لازم را انجام می دهد.

شهردار زابل تصریح کرد: واحدهای عمران و شهرسازی و سازمان زیبا سازی منظر شهری سه پروژه مهم پروژه پارک بانوان ، پروژه بهسازی معابر و پیاده روسازی در تمامی شهر و بهسازی ورودی شهر از طرف زاهدان که با انتشارفراخوان درسایت، کانال و بنر از تمامی اقشار جامعه اعم از مردم اساتید، فرهنگیان، دانشجویان ونخبگان دعوت به همکاری می شود.

نوری در خصوص آسفالت خیابانها و کوچه ها اذعان داشت: منتظر اخذ قیر درخواستی از استان هستیم که به محض تامین با همکاری اداره کل راه و شهرسازی استان یک نهضت در زمینه آسفالت را آغاز خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: واحد ممیزی ونوسازی از طریق ارسال قبوض به درب منازل شهروندان آنان را مجاب به پرداخت عوارض سالیانه ملک خود خواهند کرد.

شهردار زابل نسبت به کاهش هزینه ها به ویژه در بحث سوخت و تعمیر ماشین آلات تاکید و اضافه کرد: مسئول واحد موتوری، ماشین آلات معیوب را به طور اساسی تعمیر و راه اندازی کرده تا خللی در خدمات رسانی در بحث جمع آوری زباله و کارهای عمرانی ایجاد نشود، همچنین از طریق شرکت ایران خودرو دیزل دو دستگاه کشنده خریداری خواهد شد تا در امورات حمل زباله و حمل شن مورد استفاده قرار گیرد.

نوری یاداور شد: وسایط نقلیه با اخذ ضمانت از رانندگان به آن ها تحویل داده می شود تا توجه بیشتری در مراقبت از ماشین آلات به عمل آید.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark