داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
کارشناس مذهبی زابل در گفتگو با اوشیدا،
دهه‌ کرامت فرصتي براي اشاعه سيره ائمه معصومين(ع) در جامعه است
کد مطلب: ۳۹۴۱۰
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۵
کارشناس مذهبی زابل گفت: هدف اصلی بزرگداشت این دهه، گرامی داشت ولایت مداری، حفظ ارزش های دینی و اسلامی است.
دهه‌ کرامت فرصتي براي اشاعه سيره ائمه معصومين(ع) در جامعه است
حجت الاسلام نادر جهانتیغ کارشناس مذهبی شهرستان زابل در گفت و گو با اوشیدا ضمن تبریک دهه کرامت گفت: با توجه به نقشه دشمنان برای کاهش محبت اهل بیت (ع) در نسل جوان، مسوولان ما باید در این زمینه برنامه ریزی بیشتری برای مقابله با این هجمه ها داشته باشند.

وی با بیان اینکه دهه کرامت از روز تولد حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز و در روز تولد امام رضا(ع) پايان مي‌يابد،افزود: دهه‌ کرامت فرصت تقويت فرهنگ معنويت و فرصتي براي اشاعه سيره ائمه معصومين(ع) در جامعه است.

جهانتیغ با اشاره به اینکه شعار سال ترويج فرهنگ اهل‌بيت(ع) با همدلي و همزباني است، بيان کرد: هر روز دهه‌ کرامت نيز با يک شعار نام‌گذاري شده است.

وی افزود: هدف اصلی بزرگداشت این دهه، گرامی داشت ولایت مداری، حفظ ارزش های دینی و اسلامی است و زنده نگه داشتن این دستاوردهای مهم باید در نهایت دقت انجام شود.

کارشناس مذهبی زابل تاكيد كرد: ما بايد در اين برهه و شرايط زماني خود را با امامان بزرگوارمان بيشتر آشنا كرده و شناخت خود را نسبت به آنان بالا ببريم و اين شهادت‌ها و ولادت‌ها، زمينه‌اي براي شناخت هرچه بيشتر از امامان بزرگوار است.

وي گفت: به ويژه جوانان ما بايد براي اين ايام وقت بيشتري صرف كنند تا شناخت كاملي از امامان و از سيره و روش زندگي آن بزرگواران را فرا گيرند و پيرو راه آنان باشند و قدر اين ايام را بهتر و بيشتر بدانند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark